2726
عنوان

خرید طلا. آری یا نه...

173 بازدید | 14 پست

سلام خانما خواستم نظرتونو بپرسم راجع به خرید طلا. آیا تو این شرایط الان مملکت اگه طلا بخریم برای پس انداز ضرر میکنیم یانه. شنیدم خیلیا میگن پول دستتون اومد نگه ندارین چون بی ارزش میشه هرچه قدرم بود برید یه تیکه طلا مخصوصا دست دو یا با اجرت کم بگیرید برای پس انداز خوبه. ولی میگم اگه اینکارو کنم نکنه یکی دوسال دیگه طلا بیاد پایین ضرر کنم. بعدش کسی تاحالا طلا اجرت کم اینترنتی خریده. تو ایسنتا چند تا پیج دیدم میفروشن 

برو طلا بخر

هیچوقت چیزی قیمتش پایین نمیاد فقط مردم به قیمتهای افسانه ای عادت میکنن تا سری بعد ک افسانه ای تر بشه قیمتا

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی دوست دارم بدونم خرید. طلا الان خوبه یا نه 🤔

ولی چرا اینترنتی همه مغازه ها طلای دست دو دارن بنظرم ریسک نکنید. الان هزارجور راه واسه کلک هست

اونروز یه فیلم دیدم که داخل دستبندو با مس پر کرده بودن که سنگین شه و طلا نبود نوشته بود از هرجایی خرید. نکنید

2728

حضوری برو اونا کلاهبرداری هست 😯طلا چیزکمی نیست که بخوای غیرحضوری خریدکنی ولی هروقت بخری ضرر نیست

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲
2706