2726
من اوایل جو شوهر کردن منو.گرفت خیلییییی محبت کردم هم ب خودش هم ب دخترش  ولی چنان جوابی بمن داد ...

من اینقدر خوبم بخدا خفه میشن از خوبی و آنانی ولی نمیفهمن

عالم و آدم میگن خاک تو سر مادرشوهر کاش عروس من بودی

یا به مادر شوهرم و یا شوهرم میگن قدرش رو بدون نمیتونم دختری مثل این پیدا کنی

ولی. ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانواده شوهر من خیلی خوبن با اینکه خونواده من خیلی اذیت کردن خیلی بهشون تیکه انداختن ولی اونا هیچوقت به من سخت نگرفتن همیشه هم شوهرمو بخاطر من دعوا میکنن که اول زنت بعد بقیه 

من فقط یچیزی ازش یاد گرفتن ک راجب همه ی آدمای مثل خودش صدق میکرد 

اونم اینکه وقتی پشت سر همه حرف میزنه بدون اصلا با خوبی و محبت نه درست نمیشه بلکه هارم میشه چون اون آدمی ک جلو تو پشتت میگه بالاخره ی روزی بهش خوبیایی کرده 

من اینو راجب مادر شوهرم دیر فهمیدم وقتی مدام پشت جاریام حرف میزد فک میکردم واقعا بدن ولی فهمیدم اونام بهش خوبی کردن و اینجوری جواب گرفتن

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین

مادرشوهر من خوبه اگه حرفیم بزنه به چشم مادرشوهر نگاهش نمیکنم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
بذار دیگه

دارم میگردم تو گالریم 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2706