2726

نتیجه داره؟

من الان سفارش دادم یکی از اشناهامون برام بیاره قیمتش۸۵تومنه.گفت مطمعن باش نتیجه میبینی یه دوره دیگه هم ازم میخری

بعد شیردهی سینم پوست خالی شد بعد رژیمم باس.نم کوچیک شد میخام درستش کنم با ورزش و این روغنه

پیکی به سلامتی خداوند بزن

من برا سینه استفاده کردم عالیه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

بله یه دوره دیگه هم ازش میخری چون روغن خراطین حجم دهیش موقتیه و باز برمیگرده به حالت قبل😄

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله یه دوره دیگه هم ازش میخری چون روغن خراطین حجم دهیش موقتیه و باز برمیگرده به حالت قبل😄

یعنی دوباره شل میشع؟من بعد شیردهی خیلی شل شد دارم اذیت میشم خیلی

یعنی دوباره شل میشع؟من بعد شیردهی خیلی شل شد دارم اذیت میشم خیلی

آره میگن اثرش دائمی نیست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
میشه طرز استفادشو بگین؟ بالاتر یکی گفت تاثیرش موقتیه اره؟؟

ن دائمی هست

هرجامیخوای حجیم بشه

اول بابا ولرم بشورید بعدروغن بزنی خوب ماساژبدین ده دقیقه..بعدپارچه نازک خنک روش بزارید 

ن دائمی هست هرجامیخوای حجیم بشه اول بابا ولرم بشورید بعدروغن بزنی خوب ماساژبدین ده دقیقه..بعدپارچه ...

اون خانومه میگفت اول ماساژ بده بعد روغن بزار بمونا

بنظرت مثل تو انجام‌بدم یا همونیکه اون گفت

2706