2726
عنوان

بی حوصلگی از بچه داری ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1407 بازدید | 99 پست
خوب منم‌دردم‌همینه،میگم‌نوزاد باید کم‌کمش روزی‌چن بار پی پی کنه تازه نباید اینقد بوبده،هیچ‌دارویی ج ...

هرچی گفتم گوش نکرد برگشته میگه من دکترم یا تو

فعلا گفته تا یه هفته آب جوشیده ولرم بهش بده اگه خوب نشد دوبار بیار،فقط فکر منفعت خودشه

فکر این نیست که من با دوتا بچه کوچیک‌با ماشین عبوری تو این گرما چه‌جوری برم دوباره پیشش

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشعورها فقط پسر میخوان داشته باشن ولی حالا که دارن بلد نیستن مثل ادم رفتار بکنن

من پسرمو‌دوتا کلاس ثبت نام‌کردم،برمیگرده میگه این کلاسا چه فایده ای داره بجز اینکه فقط پول حروم میکنن😲😲😤😤

من خودم تنهایی باید ببرم وبیارمش 

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤
2728

براش سه چرخه بخر سوار اون بشه که دیگه توخیابون ندوعه

از  این سه چرخه ها که دسته داره پشتش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
براش سه چرخه بخر سوار اون بشه که دیگه توخیابون ندوعه از  این سه چرخه ها که دسته داره پشتش

اینم فکر خوبیه بچه من که تو کالسکه نمینشست کاش تو این بشینه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
سوال من اینه چرا واقعا چرا خدا اینجوری خلق میکنه پس چرا یه عده بچه ها تا یکسالگی تکون نمیخورن یه عدش ...

الان هر مادری رو که ببینی میناله که بچه م شیطونه،بیش فعاله و...

بچه ی که فعالیت وبازی نکرده مسلمه که گرسنه ش نمیشه وقتی فعالیتی نداشته باید هم نخوابه باید با بازی انرژی شون تخلیه بشه خونه ها کوچیک شدن اپارتمانی شدن،همبازی هم ندارن اسباب بازی زیاد نمیتونه سرگرمشون کنه،نمیتونی هم اعتماد کنی بذاریش جای دیگه😔

فقط از سر وکولمون میرن بالا😅

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
الان هر مادری رو که ببینی میناله که بچه م شیطونه،بیش فعاله و...  بچه ی که فعالیت وبازی نکرده م ...

بچه اولم شیطون بود گرسنشم نمیشد هیچ وقت دهنش را باز نمیکرد تا چیزی بخوره فقط تو خواب شیر نیخورد بزورچیزی میکس میکردم تو دهنش میکردم تا قورت بده تا د  سالگی جویدن بلد نبود در حد بچه های سومالی لاغر بود و سو تغذیه داشت با اینکه بزرگ شده ولی هرموقع یادم میفته قلبم درد میگیره 

حس میکنم یه جایی اشتباه کردم که اینحور شد و شایدم رفلاکس پنهان دلشت دکترها نفهمیدن در هرصورت پسرم الهی براش بمیرم بسختی بزرگ شد فقط از خدا میخوام ایندش را روشن قرار بده 

عزیزم براش دعا کن....

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
بچه اولم شیطون بود گرسنشم نمیشد هیچ وقت دهنش را باز نمیکرد تا چیزی بخوره فقط تو خواب شیر نیخورد بزور ...

ان شاالله عزیزم

خدا برات حفظش کنه  

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄