2737
2734
عنوان

زشتی و دوچهره بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 2035 بازدید | 139 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو واقعیت اون طبیعی خیلی خوشگل‌تره و جذاب‌تره ها

رفتم عکسای عملی سرچ کردم دیدم مال منم بدک نیست حتی از بازیگراهم بعضیاشون بعدازعمل یه قوز گوچیک داشت

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
2728
2738

اسی دیونه ای؟؟؟؟؟خب عزیزم بدعکسی بدعکسسس بخداتعریف ازخودم نباشه دوستام همیشه میگن کاش شبیه توبودیم هرباربرم بیرون امکان نداره چندنفرنیافتن دنبالم یاخواستگاریاهرچی اماتوعکسام قزمیت دیدی .... من ب قزمیت گفتم زکی برو کنارمن هستم 😐😐😐همه امم بهم میگن خیلی بدعکسی واینو همه میدونن چراغصه میخوری عزییم بعصیاکلن بدعکسن تازه من بادوستام تماس تصویری میگیریم بدون ارایش بالباس راحتی شکل جن میدیدم میشینم  ب قیافه هم میخندیدم بعداسکرین میگیریم ازصفحه میگیمراینوبعدا ب شوهرای همرنشون بدیم طلاقمون میدن🤣🤣🤣🤣عکس مهم نیس ک مهن خودتی

چن وقت پیش دوست مادرم اومد خونه امون یهو گیرداده بیاعکس بگیریم کاملن تابلوبود براپسرشه وضع مالیشونم معرکه اس منم گفتم باشششششههه اقا عکس گرفت یعنی اون دوست مادرم غیب شد کلن خخخخخ اصنم ناراحت نشدم ولی خدایی خیلی افتضاح بودم توعکس افت۱ضااااححححرپسره حق داشته 🤣😂😂😂😂

اسی دیونه ای؟؟؟؟؟خب عزیزم بدعکسی بدعکسسس بخداتعریف ازخودم نباشه دوستام همیشه میگن کاش شبیه توبودیم ه ...

کاش حداقل تو واقعیت خوب باشم ولی انروز دوستمو دوسال ندیدم گفت تصویری گفتم نههه خیلی غصه خوردم گفتم چرا باید ایتجوری بیافتم

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃
2706