2733
2734
عنوان

زشتی و دوچهره بودن

2035 بازدید | 139 پست

سلام .من واقعا درمورد چهرم خسته شدم نمیدونم چیکار کنم اعتماد به نفسم ب شدت اومده پایین وفتی تو ایننه خودمو نگاه نیکنم نرمالم ولییی توی عکس افتضاح افتضاخ مگ اینکه با اسنپ یا با فیل تر یکم قابل تحمل بشم تو فیلم افتضاح میوفتم  .تو دوربین واتساپ یا ایمو وقتی میخوام با یکی تصویری بحرفم بشدت زشتم اصن انگار من نیستم ب خاطر خالت دوربین جلو ک انگار ادم مث ایینه توش برعکسه چشمام خیلی بد میشه درصورتی ک بقیه عادین خیلی این قضیه اذیتم میکنه امروز دوستم گفت واتساپ تصویری بخرفیم گفتم نه چون اعتماد بتفسشو نداشتم گفتم الان میگ چقد زشته چشماش چپه 😞😞😞یه معضل بزرگ شده واسم این فیلم و عکس از چهرم بدم میااد  .ب خاطر این نوشتم دوچهره چون تو اینه خوبم ولی تو عکس و تماس تصویری افتظااااااااااااااح

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عکس تو بده تاراسشو بگیم شاید اشتباا میکنین

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

منم تو عکسا بدم

ولی خودم خوبم

ولی همیشه ی زاویه ای هست ک ادم بهتر میافته یه لبخندی یه مدل میمیک اونو کشف کنی بهتر میشی 

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

عزیزم رو اعتماد به نفست کار کن من قبلا فک میکردم قیافم معمولی رو به پایینه دیگرانم همین فکرو میکردن ولی الان عاشق چهرمم حسس میکنم خیلی زیبام این طرز فکرم رو دیگرانم اثر گذاشته

تو اگه خودت به خودت احترام بزاری و از چهرت لذت ببری دیگرانم لذت میبرن

2738
عزیزم رو اعتماد به نفست کار کن من قبلا فک میکردم قیافم معمولی رو به پایینه دیگرانم همین فکرو میکردن ...

من اینک تو ایینه یه جورم تو عکس به جور تو تماس تصویری یه جور اذیتم میکنه نمیدونم واقعا کدوومم،

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃

منم بد عکسم البته شاید دلیلش اینه که زشتم🤣🤣🤣

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           
2706