2737
2734
عنوان

من یک زنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 909 بازدید | 72 پست

من -دوشیزه مکرمه- هستم وقتی زنها روی سرم قند می سابند و همزمان قند توی دلم آب میشود.

من - مرحومه مغفوره - هستم و قتی زیر یک سنگ سیاه گرانیت قشنگ خوابیده ام و احتمالا هیچ خوابی نمی بینم.

من - والده مکرمه- هستم و قتی اعضای هیات مدیره شرکت پسرم برای خود شیرینی بیست آگهی تسلیت در بیست روزنامه ی معتبر چاپ میکنند.

من - همسری مهربان و مادری فداکار- هستم وقتی شوهرم برای اثبات فداکاری اش -البته تا چهلم- آگهی وفا تمرا در صفحه اول پر تیتراژترین روزنامه ی شهر به چاپ می رساند.

من - زوجه- هستم وقتی شوهرم پس از چهار سال و دو ماه و سه روز به حکم قاضی دادگاه خانواده قبول می کند به من و دختر شش ساله ام ماهیانه بیست و پنج هزار تومان فقط بدهد.

من- سرپرست خانوار- هستم وقتی شوهرم چهار سال پیش با کامیون قراضه اش از گردنه ی حیران رد نشد و برای همیشه در ته دره خوابید.

من - خوشگله - هستم وقتی پسرهای جوان محله زیر تیر چراغ برق وقتشان را بیهوده میگذرانند.

من - مجید - هستم وقتی در ایستگاه چراغ برق اتوبوس خط واحد میایستد و شوهرم مرا از پیاده رو مقابل صدا میزند.

من - ضعیفه - هستم وقتی ریش سفیدهای فامیل میخواهند از برادر بزرگم حق ارثم را بگیرند.

من- بی بی - هستم وقتی تبدیل به یک شیء آنتیک میشوم ونوه و نتیجه هایم تیک تیک از من عکس می گیرند.

من - مامی- هستم وقتی دختر نوجوانم در جشن تولد دوستش دروغ پردازی مکند.

من - مادر- هستم وقتی مورد شماتت همسرم قرار میگیرم.

آن روز به یک مهمانی زنانه رفته بودم و غذای بچه ها را درست نکرده بودم.

من - زنیکه - هستم وقتی مرد همسایه تذکرم را در خصوص درست گذاشتن ماشینش در پارکینگ میشنود.

من- ننه - هستم وقتی شلیته میپوشم و چارقدم را زیر گلویم محکم سنجاق می کنم. نوه ام خجالت میکشد به دوستانش بگوید من مادر بزرگش هستم به آنها میگوید خدمتکار پیر مادرش هستم.

من یک - کدبانوی تمام عیار- هستم وقتی شوهرم آروغهای بودار میزند و کمر بندش را روی شکم بر آمده اش جابهجا میکند.

دوستانم وقتی میخواهند به من بگویند -...- محترمانه میگویند علیا مخدره.

من - بانو- هستم وقتی از مرز پنجاه سالگی گذشته ام و هیچ مردی دلش نمی خواهد وقتش را با من تلف کند.

من در ماه اول عروسی ام ---- خانم کوچولو. عروسک. ملوسک. خانمی. عزیزم. عشق من. پیشی. قشنگم. عسلم. ویتامین و ... ---- هستم.

من در فریادهای شبانه ی شوهرم و قتی دیر به خانه میرسد و چند تار موی زنانه روی یقه ی کتش است ودهانش بوی سگ مرده میدهد - سلیطه - هستم. 

من در ادبیات دیر پای این کهن بوم و بر----- دلیله محتاله. نفس محیله مکاره. مار. ابلیس. شجره مثمره. اثیری . لکانه و ... ------ هستم.دامادم به من - وروره جادو- میگوید.حاج آقا مرا - والده آقا مصطفی- صدا میزند.من - مادر فولاد زره - هستم وقتی بر سر حقوقم با این و آن میجنگم.مادرم مرا به خان روستا - کنیز شما - معرفی میکند.من کیستم؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یک زنم . درحالیکه مرد حق 4زن را گرفتن دارد. 

من یک زنم و ارث من نصف مرد است

من یک زنم و شبها قبل ساعت8باید خانه باشم وگرنه انگ هرز....ه بودن بمن میدهند.

من یک زنم و حضانت بچه با مرد است.

من یک زنم و مرد خیانت کرد باید ببخشم و بسوزم و بسازم چون او مرد است و اشکالی ندارد بعضی وختا شیطونی بکنه.

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ واقعا خیلی خوشبینی استارتر . انگار ایرانی نیستی

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.

من یک زنم و از اعماق قلبم خوشبختم از جنسیت ام...

و برابری زن و مرد را با خوشحالی رد میکنم و ب این نابرابری از اعماق قلب افتخار میکنم.

من افرت و زنان علیه زنان را درباره رد میکنم و عاسق شرم و حیا  و یواشکی های زنانه ام هستم . و میلی به عیان کردن همه چیزم ندارم.

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2738
من -دوشیزه مکرمه- هستم وقتی زنها روی سرم قند می سابند و همزمان قند توی دلم آب میشود. من - مرحومه ...

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
راسی هرماینی تو یه تاپیک گفتی امشب میگی قطعت کنن  نکنی این کارو ها!

نمیکشم دیگه بیام نی نی سایت😐

اصلا جوش مسمومه بخاطر بعضی کاربرا 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2706