2737
2734

دیشبم پهلو چپم داشت سوراخ میشد از درد  . 

۱ ساعت میشه ناهار خوردم گشنم شده . 😭😭😭 

تو رو خدا بگین از چیه؟  ترشح بی رنگ هم زیییااااد دارم سفید ام میاد گاها  . زیر دلم و پهلو ام الان درد داره تخمدانم ریز ریز تیر میکشه  

ب مامانم میگم میگه عفونته ...نمیدونم اصلا نمیخواد بدونه ایناا علایم بارداری ام اس!!! اه

سلام نی‌نی، حال عجیبی دارم یه حال خیلی خوب، یه حس تازه انگاری روبه‌روی من از امروز در یه دنیای خیالی بازه دنیایی که با اون به هم رسیدیم بدون تو یه لحظه اون‌جا نیستم تو اومدی پا تو دلم گذاشتی تو با منی، من دیگه تنها نیستم🤰

چک کن عفونت نداشته باشی 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چک کن عفونت نداشته باشی 

😔

سلام نی‌نی، حال عجیبی دارم یه حال خیلی خوب، یه حس تازه انگاری روبه‌روی من از امروز در یه دنیای خیالی بازه دنیایی که با اون به هم رسیدیم بدون تو یه لحظه اون‌جا نیستم تو اومدی پا تو دلم گذاشتی تو با منی، من دیگه تنها نیستم🤰
بی‌بی‌چک بذار

فرداا ان شاءالله 

كيست داري شايد!

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
كيست داري شايد!

😔

2738

عزیزم ناراحت نباش من سه سال درگیر تنبلی تخمدان بودم و همش دنبال علائمی کوچک ک امیدورارم کنه که حاملم با بیخیال شدنم و طب اسلامی و توکل به خدا از ته قلبم در اوووووووج ناباوری ماهی ک به دلیل درد زانوم درگیر دکتری پام بودم و اقدام ان چنانی نداشتم حامله شدم و هنوزم باورم نمیشه فقط سعی کن بیخیال باشی من معجزم با  کتاب چهار اثر فلورانس و طب اسلامی و مهم تر ازهمشون توکل به خدا اتفاق افتاد ان شاءالله به زودی خبر بارداریت😍😍

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘