2737
2734

بچه ها همونطور که همتون در جریانید من یکی ده رو دوس دارم بعد یه هفته پیش یکی از اشناها که باشون رو سلام و علیک داشتیم به مامانم گفته بوده که برا پسرم میخوایم بیایم خواستگاری دخترت  و پسرم خونه داره ماشین داره و فلان.مامانمم میشناختش گفته حالا به دخترم میگم وقتی بهم گفت گفتم نه مامانم گفت حالا بزار بیان منم لج کردم مه مامانم بشون گفت و زنه گفته بود حالا بزار بیایم و خلاصه مامانمو تو عمل انجام شده گذاشته بود.سه روز بعدش 

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گفتی همونطور که همتون درجریانید. 

خواستم اطلاع بدم که من در جریان نیستم  

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738

اومدن خواستگاریم منم نه لباس درست پوشیدم نه چیزی با خانواده ی پسره هم برخورد درست نکردم وقتی رفتیم تو اتاق که مثلا حرف بزنیم برای دست به سر کردنش شرطای عجیب غریب گذاشتم.دختر پرتوقعی نیستم ولی چون نمیخواستمش اینطور گفتم.

گفتم به اندازه سال تولدم سکه

حتما باید تهران فلان محلش زندگی کنم که میدومستم در این حد وضعش خوب نیست

با یه سفر ترکیه.اخه عاشق ترکیم.

گفتم هرماهم سفر مجردی با دوستام خدایی میدونم خیلی چیزایه مسخره ای گفتم یه پوزخند زد ریلکس اونم شرایطشو گفت.بعدش شمارمو گرفت حالا بعد سه روز ببینین چه پیامایی دادهههه...اشغال خر

الان اسکریناشو میزارم

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟

نوشت لطفا تگم کنید

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2706