2737
2734

این مطلب رو کسانی که بچه دارند چه باردار هستند و چه در حال ازدواج هستند بخونند!  

تاحالا همه ی ما ترک پوستی رو تجربه کردیم اما ترک پوستی شکم در دوران بارداری با بقیه ترک های پوستی فرق داره و به دلایل مختلفی به وجود میاد. خب قبل از این که بخوام راهکار یا روش های درمان رو براتوم معرفی کنم باید به خانم های عزیز بگم که ترک پوستی چیه و اصلا از چی ناشی میشه؟

علت های ایجاد ترک های پوستی :

ترک ناشی از کشیده شدن بیش از حد بافت زیرین پوست می باشد. اساسا تشکیل ترک های پوستی به ۱. نوع پوست ۲. شرایط آب و هوایی ۳. میزان آب موجود در بدن ۴. نوع برنامه غذایی ۵. نوع مصرف مواد دارویی (در صورت مصرف) می باشد.

اکثرا در خانم های باردار (مورد صحبت ما در اینجا با خانم های باردار است) ترک های پوستی ناشی از کمبود آب در ناحیه شکم و یا چربی می باشد.

برای همین من حتما پیشنهاد می کنم که این مطلب رو بخونید :

همچنین رشد پوست (اصطلاحا کشیده شدن آن) که ناشی از رشد جنین است باعث به وجود می آمدن می باشد.

راه های درمان و پیشگیری روژه :

شکم خود را با روغن های معطر ماساژ دهید

ماساژ دادن شکم دوران بارداری ( از سه ماهه سوم به بعد) اون هم با روغن معطرنه تنها باعث افت شکم میشه همچنین با ورود روغن به اندازه کافی به بافت های آسیب دیده :

• مانع از ترک بیشتر پوست شکم و ناحیه مورد نظر میشیم
  • باعث به جای ماندن جای ترک های قدیمی میشیم
  • باعث انعطاف پذیرتر کردن پوست شکم می شویم ( برای سه ماهه ی دوم و سوم)

برای همین میخوام بهتون چند محصول فوث العاده از فروشگاه روژه (یکی از معتبر ترین فروشگاهای لوازم بهداشتی و مراقبتی از پوست به خصوص برای دوران بارداری ) رو براتون معرفی کنم :

کرم پیشگیری کننده از پیدایش ترک موستلا

سرم ترمیم کننده ترک های پوستی موستلا

روغن ضد ترک پوستی موستلا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکتر من که گفت هیچ کدوم از این کرم ها و روغن ها تاثیری نداره

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731
من از اول ماه پنج بارداری هروز شکممو با روغن زیتون مالش میدم

خسته نباشی عزیزم کار خوبی میکنی همینطور ادامه بده من سعی میکنم مطالب بیشتری در این تاپیک کنم براتون

دکتر من که گفت هیچ کدوم از این کرم ها و روغن ها تاثیری نداره

نظر ها متفاوته اما طبق تجربیات من و مقالات خارجی بهتره که کم کم این کار رو ادامه بدید ببینین چه نتیجه ای میگیرید