2737
2734

9ماهشه خیلی یبوست میشه تقریبا 99درصد موارد

همش گریه میکنه  دو سه بارم مقعدش خونی شد بچم

اینقدر ترسیده بود جیغ میکشید

غذاهای گرفت نمیدم برنج اصلا نمیدم

میوه و بعضی دارو گیاهی های ملین میدم

به خدا بی فایده ی

کسی بچش رو برده دکتر دارو بده تاثیر کنه

تورو خدا اسم دارو بگین

از داروخونه بگیرم

زیاد وضعمون مناسب نیست دکتر ببرمش

نمیتونم توضیح بدم😳

لطفا اگه دارو مناسب میشناسین اسمش بگین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یبوست بچمو با گل محمدی درمان کردم

یکم گل محمدی میجوشونم صاف میکنم شکر میریزم میدم پیخوره راحت میشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

زردالو خوبه و انجير خيس كن بده بخوره 

خاكشير و اسفرزه تو اب داغ بده بخوره مثل چايى البته بذار دم بكشه 

البته نميدونم برا كودك هم خوبه يا نه 

اما خود خاكشير ضرر نداره دم كن بده بخوره 

2738

عزیزم فلوس بگیرازعطاری بهش بده.خاکشیردم کن بده بخوره ناشتا.اخرشب یه قاشق روغن زیتون بده بخوره.روزی حداقل یه وعده روسوپ بده بهش.اصلاموزم بهش نده.غذاهای لعاب داربهش بده همیشه مثل سوپ وبامیه و...میوه هم کیوی خیلی خوبه

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋

اگر همش یوبست داره پس با یه بار دارو دادن خوب نمیشه خانومی دوباره بر میگرده مشکلش ومدام باید دارو بدی چند وقته پسرمو شربت خاکشیر وتخم شربتی میدم خیلی خوب بوده براش شمام درست کن با آب گرم چند ساعت بمونه چون بچت کوچیکه صاف کن آبشو رو در روز چند بار بده بهش 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم

غذاهاي ابكي شبيه سوپ و اينا بهش بده،خاكشير روي اب گرررم بهش بده كه ملين هست،زردالو اگر در توانت هست و لواشك و الو بخارا واسه كار مردن شكم عاليع،دو تا گل محمدي (از اين كوچيكا كه عطاري ها دارن)پودر كن بريز توي ماست بهش بده به شدت ملين هست،گل ختمي هم بريز روي اب بهش بده اونم ملين هست،اگر ميتوني انجير خشك بخر بريزش توي يك ليوان و روش اب بريز تا دو سه ساعت بمونه خوب كه خيس خورد هم اب انجير ها رو بهش بده هم خود انجير ها رو بهش بده. بخوره،احتمالش هست تنبلي روده داشته باشه 

هندوانه و مايعات تا ميتووووني بهش بده تا روده هاش خشك نشه و نرم تر كار كنه،شربت انحير هم ملين هست داروخانه ها دارن ميتوني بپوسي ببيني مناسب سن كودك شما هست يا خير،

واي خيلي حرف زدم شرمنده اميدوارم مفيد بوده باشه

توكل بر خدايت كن كفايت ميكند حتماً
2706