2410
2553
عنوان

یه بسته بزرگ کافی میت دارم چیکار کنم

14405 بازدید | 42 پست

سلام بچه‌ها من یه بسته بزرگ کافی میت خریدم الان می‌خوام بدونم غیر از قهوه و نسکافه چیکارش میتونم بکنم چون باید خیلی کمتر قهوه بخورم میترسم تاریخش بگذره

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

رد کن بیاد اینور 😒😒😒 خدا بده شانس خخخخخخ

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2714

کافی میکس البته درستشه ها

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

میتونی کیک و دسر و فرنی و ژله درست کنی اینارو توش بریزی با طعم نسکافه میشه عاااالی

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
بريز تو ليوان شيرت تا چربتر بشه و چاقتر بشي واسه تهيه كيك هم من هرموقع شير نداشتم كافي ميت تو ...

یعنی مثلاً یه لیوان شیر واسه کیک چقدر کافی میت بریزم 

راستی واسه بچه ضرر نداره آخه من شیر نمی‌خورم بریزم تو شیر پسرم شیر باید گرم باشه یا سردم میشه

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
2706