2733
2734

سلام خانوما شوهرم این گلو از سرکارش آورده راستش من شرایط نگهداریش و حتی اسمشم بلد نیستم میشه لطفا بهم بگین این چه گیاهیه و چطور باید ازش مراقبت کنم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری نداره.یجا بذار پشت پنجره که نور داشته باشه.دو سه روز یبارم آب بده..

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2728

قشنگه ... منم دوست دارم داشته باشم ..

ولی خونمون آفتاب گیر نیست متاسفانه ، میمیرن همشون

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
قشنگه ... منم دوست دارم داشته باشم .. ولی خونمون آفتاب گیر نیست متاسفانه ، میمیرن همشون

خونه ماهم اصلا افتاب نداره..ولی من میذارم پشت پنجره در روز شاید یکساعت افتاب میبینه ولی خوبه رشدش...

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
خونه ماهم اصلا افتاب نداره..ولی من میذارم پشت پنجره در روز شاید یکساعت افتاب میبینه ولی خوبه رشدش...

خونمون اصلا پنجره نداره ... خفه کنندس...

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.