2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عاشق که میشی وقتی نگاه عکسش میکنی ناخودآگاه اینطوری😍میشی

وقتی نیست بی قراری

نمیدونی برای چی دوستش داری

ولی وابستگی فقط وقتی نیس بی قراری

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

وابستگی یعنی درکش نمیکنی ولی دوست داری همش ببینیش همش پیشت باشه اما عاشقی درکش میکنی می فهمی چی میخواد حتی اگ چند وقت  نبینیش

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   
سریع یعنی چقدر ؟

ببین من وابسته یه فردی میشم نمیتونم دوریشو تحمل کنم خیلی دلم براش تنگ میشه اما اگه کنارم نباشه و یه مدت بره بستگی داره ب خودم ک چقدر احساسی باشم. سریع فراموش میکنم. شاید چند هفته شاید یه ماه اما عشق هرگز فراموش نمیشه

prove yourself to yourself not others

وابستگی طی دورانی به وجود میاد، و فکر کنید هر کسی جای اون فرد خاص که بهش وابسته اید بود و اون کارها زو براتون میکرد شما به اون افراد هم وابسته میشدید اما عشق اینجوریه که شما عاشق ذات خالص اون شخص میشید نه کارهایی که براتون کرده، 

نظر شخصیمه البته🤗

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 

وابستگی یعنی فقط برای خودت بخوایش اگه با مادر و خواهر و همسایه و همکار بگه بخنده اعصابت به هم بریزه

اما عشق یعنی اونقد دوستش داشته باشه که بهش حق انتخاب بدی ،،

خواهی که ز هیچ کس به تو بد نرسد،،،،بد گوی و بد آموز و بد اندیش مباش😊
2706