2737
2734
عنوان

یبوست بچم بعد از خوردن شیر خشک آپتامیل اچ آ

| مشاهده متن کامل بحث + 6398 بازدید | 28 پست
عزیزم شیرم خیلی کمه بچه اصلا سیر نمیشه

خب عزیزم تا وقتی شیر خشک بدی شیرت کم میمونه، هرچی بیشتر بمکه بیشتر میشه، یه خانمی چند روز پیش تایپیک زد گفت شیرش کم بوده چند سیخ جگر خورده معجزه شده، شما هم امتحان کن، قرص آهن هم بخور حتما، نمیگم شیر خشک بده ولی وقتی تنها شیر خشکی که دخترت میتونه بخوره هم براش مشکل ایجاد میکنه بهتره که بهش ندی، ضمن اینکه یبوست دلیل اصلی همه بیماری هاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم تا وقتی شیر خشک بدی شیرت کم میمونه، هرچی بیشتر بمکه بیشتر میشه، یه خانمی چند روز پیش تایپیک ...

مطمئن باش تا الان که بچم ۵ ماهشه هزار و یک روش رفتم برای زیاد شدن شیر یه مدت کارم بود تو این تاپیکا و اینستا هر کسی هر کاری میگفت میکردم اما واقعیتش اینه که شیر بعضیها کمه با هیچ چیز هم درست نمیشه آخرش این رو یه دکتری به من گفت خصوصا یکی از سینه ها اونقدر کوچکه که عملا بچه فقط از یک سینه من شیر میتونه بخوره  هر چند بچه طفل معصوم زورش رو میزنه عزیزم کی دوست نداره به بچش شیر خودشو بده 

2728
کس دیگه ای تجربه ای نداره؟😔😔😔

من الان به بچه م اپتامیل  اچ ا میدم یه قوطی رو تمام کرده قوطی دوم رو شروع کردم ودوروز پی پی نکرده 

شما بچه ت مشکلش مربوط به شیر خشک بود واقعا؟؟ چکار کردی؟

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
https://uupload.ir/files/xkkk_۲۰۲۰۱۲۲۳_۱۰۵۷۳۱.jpg

گلم ازین اپتامیل بخر.این نسخه ارتقا یافته اچ آ ست .پسرمنم با اچ آ سه روز یبار مدفوع میکرد الان با این روزی یبار مدفوع داره

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2738
عزیزم من پپتی جونیور میدم به پسرم ولی یبوست داره. شما چرا اچ آ میدید به نی نی تون؟ پسرم وقتی شیر خشک ...

الرژی به پروتئین گاوی سمت ما پپتی پیدا نمیشه

گلم ازین اپتامیل بخر.این نسخه ارتقا یافته اچ آ ست .پسرمنم با اچ آ سه روز یبار مدفوع میکرد الان با ای ...

سلام به بچه تون شیر خشک آپتامیل اچ آ دادین وزنگیریش چطور بود؟برای چی این شیر خشک و دادین؟ممنون میشم جواب بدین

خدایا شکرت
سلام به بچه تون شیر خشک آپتامیل اچ آ دادین وزنگیریش چطور بود؟برای چی این شیر خشک و دادین؟ممنون میشم ...

الرژی داشت پوستش پر از جوش شد و خشک بود،دکتر براش تجویز کرده.وزنگیریشم نرماله

الرژی داشت پوستش پر از جوش شد و خشک بود،دکتر براش تجویز کرده.وزنگیریشم نرماله

دختر من تو مدفوعش خون بود دکتر گفت حساسیت به پروتئین گاوی.اول گفت آپتامیل اچ آ بگیرین بعد پشیمون شد گفت بیام یا سوی بگیرین.اتفاقا صورت دخترم جوش میزد خشکم بود که خوب شد

خدایا شکرت