2703
2553
عنوان

تنبلی تخمدان و باروری

1308 بازدید | 58 پست

سلااام

من تنبلی تخمدان و کیست شدید دارم.قرص بهم اثر نمی کنه اصلا کمتر از یه ساله در اقدامم و خیلییی بچه دوست داریم اما نمیشه...

با وجود این با تمام امیدواری دارم پیاز درمانی و دم کردن رازیانه و خوردن سیاهدونه رو انجام میدم ایشالا به نتیجه برسم اگه کسی راهی رو نتیجه گرفته بگه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سرخودنکنین داروی گیاهی هم مثل داروی شیمیایی هس بدن هاهم متفاوته پس روش درمان هرکس هم متفاوته 😊

برین طب سنتی دکترخودش معاینه میکنه ازطریق چشم وگوش ونبض وسایرعلایم بهتون روش درمانتونو میگه 

سرخودداروخوردن اکثراً نتیجه عکس میده خانما 

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
خب مگه دکترها نمیتونن درمان کنن تنبلی تخمدان رو؟ تنبلی تخمدان از اول هست ؟؟ یا ممکنهه واسه هر کسی پی ...

بستگی داره اولیه باشه یا ثانویه...من ثانویه ام از اول اینطوری نبودم ...قرص های دکتر بهم اثر نکرده تا الان..تنبلی تخمدان درمان نداره فقط با دارو میشه تحریک کرد که تخمک آزاد بشه...

خیلی ممنونم.چند وقته؟

برو تو تاپیكم صدات زدم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2714

عزیزم منم تنبلی تخمدان داشتم .پلی کیستیک بودم .پری نمیشدم از مجردی تا ازدواج.فقط با قرص و امپول پری میشدم .طب سنتی و همه کار کردم .تا اینکه آی یو آی کردم و بعد از ۴ سال خدابهم یه دختر داد.میخام بگم نا امید نباش . ان شا الله هرچی خیره برای همه پیش بیاد 🌷

سرخودنکنین داروی گیاهی هم مثل داروی شیمیایی هس بدن هاهم متفاوته پس روش درمان هرکس هم متفاوته 😊 بری ...

اممم خب یه دستور رایج برا تحریک تخمدان فکر نمکنم امتحانش ضرر داشته باشه

منم تنبلی تخمدان دارم و کیست هم همینطور ...

صورتم پر از موهای هورمونی ولی به لطف خدا تونستم نتیجه بگیرم 

هیچوقت از لطف خدا نا امید نشو ، من پیش دکتر مهری سیف الاسلامی می رفتم و با دارو و درمان های ایشون باردار شدم

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤
2706