1421
1389
عنوان

خواهرم برای دخترش گوشی طرح خرید

805 بازدید | 30 پست

اول جاریش خرید ما میگفتیم فیک بدرد نمیخوره (دیماه) بعد از ی مدت دیدیم خیلی راضیه گوشی طرح اصل آیفون xsmax خریده بود کیفیت دوربینش پایین تر بود اما عالی بود از هر نظرم شبیه فقط بردش فرق داره ک اونم کسی نمیبینه اینم برای بچش خرید ... شماها نظرتون چیه ؟

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1432
به ماچه😑

میخواستم ببینم دوستان دیگه هم خریدن اما مثلا سالای پیش راضی بودن ؟

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙

چرا باید هزینه کنن طرحشو بخرن 

یعتی فقط اسم ایفون روش باشه کافیه😑😑😑😑

یه روزی از همین روزها اخر سر به بیابون میزارم صبرم سر اومده  بخدا من ایوب نیستم😔خدا مارو فراموش کرده😔 منم باهاش قهرم دیگه نه دعا میکنم نه صداش میکنم ولی خواهش میکنم  شما برای پسرم دعا کنین 💔💔💔من به دعای شما ایمان دارم
منکه معتقدم بچه تا ۱۵ سالگی گوشی نباید داشته باشه هر چی میخواد باشه

فکر کنم چند روز پیش بود ی خانم میگفت دختر هشت نه سالش تو تل بهش پی ام میده ... الان همه بچه ها گوشی دستشونه

گوشی یا هرچیز فیک یعنی خوردن حق تولید کننده ی اصلی به نظر من  حتما باید ایفون باشه ؟

نوجونن دوست دارن پز بدن😏دقیقا نظر منم همینه

1394
چرا باید هزینه کنن طرحشو بخرن  یعتی فقط اسم ایفون روش باشه کافیه😑😑😑😑

خودش 5s داشت اما قانع نبود خواهرمم فعلا نمیتونست 20 میلیون براش هزینه کنه

فکر کنم چند روز پیش بود ی خانم میگفت دختر هشت نه سالش تو تل بهش پی ام میده ... الان همه بچه ها گوشی ...

اره همه دارن دیگ ولی من به شخصه بخاطر اینترنت و ...میگم دوست ندارم وگرنه الان همه بچهای گوشی دارن 

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   
1387

بنظرم برای بچه خوبه

ادم عاقل بالغ بدثن عقده نمیاد دوتمن پولشو بده یچیزی که فقط قیافش مث یه چیز گرونه بگیره

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
1364