1265
1273
عنوان

خواهرم برای دخترش گوشی طرح خرید

584 بازدید | 30 پست

اول جاریش خرید ما میگفتیم فیک بدرد نمیخوره (دیماه) بعد از ی مدت دیدیم خیلی راضیه گوشی طرح اصل آیفون xsmax خریده بود کیفیت دوربینش پایین تر بود اما عالی بود از هر نظرم شبیه فقط بردش فرق داره ک اونم کسی نمیبینه اینم برای بچش خرید ... شماها نظرتون چیه ؟

به ما چه😑

بستگی داره این کیفیتها براش مهمه یا نه! اگر نیازی نداره عاره خوبه😁

رَبَّنا‌‌‌ هَب‌‌ لَنا‌‌ مِن‌‌ رَحمَتِکَ‌ ذُرّیَتِنا‌ قُرَّه‌ اَعیُن😇🙏🏻        خدای ما،از رحمتت فرزندانی برما ببخش که نور چشممان باشند🤗🤩میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستی😘

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279

چرا باید هزینه کنن طرحشو بخرن 

یعتی فقط اسم ایفون روش باشه کافیه😑😑😑😑

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
منکه معتقدم بچه تا ۱۵ سالگی گوشی نباید داشته باشه هر چی میخواد باشه

فکر کنم چند روز پیش بود ی خانم میگفت دختر هشت نه سالش تو تل بهش پی ام میده ... الان همه بچه ها گوشی دستشونه

1274
فکر کنم چند روز پیش بود ی خانم میگفت دختر هشت نه سالش تو تل بهش پی ام میده ... الان همه بچه ها گوشی ...

اره همه دارن دیگ ولی من به شخصه بخاطر اینترنت و ...میگم دوست ندارم وگرنه الان همه بچهای گوشی دارن 

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   

این خز بازیا چیه

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍
1308

بنظرم برای بچه خوبه

ادم عاقل بالغ بدثن عقده نمیاد دوتمن پولشو بده یچیزی که فقط قیافش مث یه چیز گرونه بگیره

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
1280