1265
1273

شوهرم وقتی عفونت چشمی شدید گرفتم سرم داد میرد میگفت خونه و تمیز کن .

یه دره همدلی نمی کرد یا ابراز نگرانی 

زنگ زد گفت بیای خونه اینجا ولی بدون دکتر نمیبرمت!

بهش گفتم چشمم نمیبینه چطور تنهای برم دکتر ، 

گفت بمنچه باید بتونی .

تا می اومدم توی اتاق ولم میکرد میرفت بیرون 

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1279

عزیزم همچنین آدم بی معرفتی لایق زندگی نیست واقعا 

دوباره از خواب بیدار میشوم باز امشبم در رویای تو بودم باز امشبم مادر بودم منتظرم دوباره فردا شود و تو را در خواب بینم............فرزندم میشود بیایی و رویایم را تحقق بخشی؟میشود بیاییو پایان رویایم باشی و شروع مادرانگیم؟
1320
1264

چه مرده سنگ دلی😔

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

الان جدا شدی؟

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم

چقدر این سوال رو می پرسی عزیزم. فکر میکنی با طلاق وضعت بهتر میشه؟ خوب مردا اکثرا اینجورین دیگه. ولش کن بچسب به زندگیت و دوا درمونت.  تو هم هر وقت شوهرت مریض شد تلافی کن.

الان مریض شدی از دست همه زود ناراحت میشی ولی اصلا برات مهم نباشه فعلا خودتو بزار در الویت

1290