2737
2734
عنوان

دروغ گفتن خانواده ی شوهرم ب من

| مشاهده متن کامل بحث + 3450 بازدید | 183 پست
به جای نشون مادرشوهرم برای من یه پلاستیک هسته زردآلو آورده بود که موجبات خنده وشادی ما رو ده ساله فر ...

خدایا دور دار😐😐😐😐😐بعد مامانت اینا چطوری بهشون اجازه دادن باز بیان 

روهمم صد تومن نشد ک😐😐😐😐برا من ک کسی کادو نداد اصن

بله تازه منت هم میزارن😂🤔

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نشونی که برای منم آوردن اینقدکوچیکوظریف وسبک بودکه روم نمیشدبه کسی نشونش بدم فک کنم اون موقع خریدن ب ...

برا من اولین بار پارچه ۱۲ تومنی اورده بود بعد بهم خورد همه قاطی کرده بودن😑دفعه ی دوم ادب شدن یه انگشتر نسبتا خوب اوردن ولی بعدعقد چس بازیاشون باز گل کرد

2731
بزرگ ترین اشتباهت همین بود که گرفتی و تعریف کردی دیگه از این به بعد باید خکاب کادوهای خوب رو ببینی

بزرگترین اشتباهش اینه که کادو رو گرفت و تعریف کرد ؟؟؟؟؟

چون دیگه خواب کادوهای خوب رو باید ببینه ؟؟؟

کمی تامل نیاز داره این جملات ... و شایدم تاسف 

😂😂😂😂😂😂😂اونموقع هزارتومن خریده بودنش

ن دیگه هزار تومن چیپسم دستت نمیدن بی انصاف نباشیم 😂فک کنم بین ۲۵۰تا ۲۰۰ دادن یادمه هنو گرون نشده بود فک کنم ۱۶۰ بود شایدم کمتر

2738
بزرگترین اشتباهش اینه که کادو رو گرفت و تعریف کرد ؟؟؟؟؟ چون دیگه خواب کادوهای خوب رو بای ...

دقیقا ولی بگما اینقد نانجیب نیستم ک بگم چرا اینقد ارزون گرفتن دردم اینه ک چرا زرنگ بازی در میارن برا ادم هی خودشونو برزگ جلوه میدن

ن ن میدونی چیه من از اینک فک میکنن زرنگن بدم میاد هی میگف ۴۸۰ دادیم بعد الان طلا اینقد رفته بالا کشی ...

من بودم حتما میگفتم بهشون .میگفتم اونو از کجا خریده بودین کلاه سرتون رفت الان اینقدر بود اون موقع زیر ۲۰۰ بوده با خنده ام بگو که بفهمن 

بزرگترین اشتباهش اینه که کادو رو گرفت و تعریف کرد ؟؟؟؟؟ چون دیگه خواب کادوهای خوب رو بای ...

تاسف که صد در صد داره

وقتی خانواده ای یه چیز ناچیز میخرن برای عروسشون و به رخش میکشن

حالا اگه خانواده فهمیده ای بودن و میگفتن عروس عزیزمون میدونیم لیاقت تو بیشتر از این حرفاست یه چیزی

بعدش فکر کنم یا شما تو ایران زندگی نمیکنی یا اینجور خانواده ندیدی یا شایدم خودتون همینطور هستین

والا خانواده شوهر منم همینن من انقد کوتاه اومدم که الان براشون ارزشی ندارم اصلا 

دختر من دنیا اومد ۵۰ دادن برای دختر جاریم دارن یه النگو میگیرن

من که تجربه دارم نصیحتش کنم بهتر خود استارتر هم موافق حرفام بود

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
2706