2733
2734
عنوان

دروغ گفتن خانواده ی شوهرم ب من

3450 بازدید | 183 پست

سلام بچه ها شاید اینی ک میخوام بهتون بگم براتون بی اهمیت باشه ولی باز میگم😂سال پیش من اولین عیدی بود ک ازدواج کرده بودم بعد سمت ما عیدی میارن برا عروس حالا شدا یه تیکه طلا یا یه تیکه سنگین وسیله جهیزیه مادر شوهرگ پارسال ازم پرسید ک برا دختر خالت چی اورده بودن سال پیش من گفتم برا اون یه انگشتر ولی نگفتم انگشتری ک براش اورده بودن سه میلیونی بود اونم دوسااال پیش ،گف مام پ انگشتر میاریم خلاصه گذشت اونا عیدی اوردن یه انگشتر خییییییلیییی ظریف😂بعد خواهرشوهر جان هی بم میگف اینو ۴۸۰ دادیم اره گفتم تو ظریف دوس داری برا همین اینو گرفتم(قیافه ی من😂)من اصلا اصلا ب رو خودم نیاوردم گفتم دستتون درد نکنه و چ خوشگله و اینا درضمن من اصلا ادمی نیستم ک طلا بپوشم فقط و فقط حلقم دستمه و با یه گوشواره ک بابام چن سال پیش برام گرفته بود خلاصه گذشت و تا رسید ب امررووووز😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
2738
برو خداروشکر کن همینم واست خریدن خانواده شوهر من تا الان ی روسری واسم نخریدن

آخ گفتن داغ دلم تازه شد

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

صبر کن سبزیامو بیارم تا تعریف میکنی با آبجیا پاک کنیم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
برو خداروشکر کن همینم واست خریدن خانواده شوهر من تا الان ی روسری واسم نخریدن

همووووون

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺

امروز با شوهرم رفته بودیم تا برا دختر توراهیم😍یه گوشواره بگیرم بعد اون انگشتره ام بردم تا تعویضش کنم یدونه تک نگینا بگیرم چون فقط عاشق تک نگینم یا انگشتر سیاه قلم😐دادم ب طلا فروشه گفتم بکشه گف ۷۰۰ گفتم چقد گفت هفتصد منووو دارریییی😐😐😐خدایا اینا پارسال قبل عید گرفته بودن ۴۸۰ بعد اون موقع گرمی ۱۶۰ بود الان گ ۴۳۰ شده گرمی شدهد۷۰۰😐😐😐اینقد اون لحظه بدم اومد از دروغشون اصلا حالم بهم خورد 

2706