2726

1پدر مادرم میگن از خونمون برو گمشو .بااینکه مریضم .

2شوهرم بایکی قرار گذاشته بود ،و از صبح تاشب بم غرمیزنه ودعوا .میگه خونه رو خوب تمیز نکردی ،برو ازاینجا گمشو 

از2طرف عصبیم کردن وافسرده ،

من پرستاری خوندم ،اگه تلاش کنم شایدبتونم برم سرکار .

مهریه م 110 تاس .

به نظرتون اگه مهریه بگیرم باسودش وبده

جدابشم ، سعی کنم مستقل بشم ،.

وضعم بهترمیشه یادبدتر ؟

تایپیکات چرا اینجوره 😶😶

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

معلومه که مستقل از هر کسی باشی وضعت خیلی بهتر میشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

اول اینکه الان اکثر بیمارستانا پرستار استخدام میکنن دوما چرا خونه زندگیت رو تنیز نمیکنی که شوهرت عصبی نشه سوما به طلاق و نهریه فکر نکن ردش زندکیت رو عوض کن بدون که طلاق همیشه راه حل آخره نه اول

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
2706