2733
2734
خوشا دردی ک درمانش تو باشی  خوشا ان دل ک دلدارش توباشی  البته شعر داره میریز ...

بوى جوى موليان آيد همى

ياد يار مهربان آيد همى

😂😂😂😂

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چالش میز آرایش ... چالش آشپزخانه ... چالش عکس خونه هاتون ... چالش جا کلیدی دمپایی ناخن هر چی 🤣 کلا عکس و چالش دوست دارم 🌹👍😀

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2728

به شوهرمون پیام بدیم بگیم خیلی سطح شئورت پایینه

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
به شوهرمون پیام بدیم بگیم خیلی سطح شئورت پایینه

*شعور

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

عکس از کف پا ببینیم کی ترک داره کی صاف وتمیزه

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2738

بگیم ایا کاری که نفری قبلی گفته انجام دادی

مثلا من میپرسم

تا حالا شده مهمون بیاد  تو اتاق باشی نخوای بفهمنن بعد یهو بچه شیطونشون در اتاقو باز کنه بفهمن خونه ایی😁یا وسط حال زیر ملافه خواب باشی از خواب بیدار شی یفهمی مهمون اومده مجبور باشی چن ساعت اون زیر باشی 😂تکونم نخوری خخخ 

همینطور سوال بپرسیم

*شعور

خخخ همین الان تو تاپیک غلط املایی تودلم گفتم من غلط املایی ندارم

عکس از کف پا ببینیم کی ترک داره کی صاف وتمیزه

کف پای منو ببینی وحشت میکنی عین این جنگلی ها 🤣🤣🤣 حالم بهم میخوره

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
يه بيت شعر كه همين الان اومد ذهنتون رو بگيد

یه توپ دارم قلقلیه   میزنم زمین هوا میره

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
2706