2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يه بيت شعر كه همين الان اومد ذهنتون رو بگيد

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2728
بریم تو حیاط پامونو بکنیم تو اب سرد تشت عکس بندازیم بفرسیم 

ما حیاط نداریم متاسفانه تشت اب سردم نداریم 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
 ما حیاط نداریم متاسفانه تشت اب سردم نداریم 

ما هم يدون از اين لگن قرمزا گوشه حموم داريم بغلش هم شكسته هميشه باسنمونو گاز ميگيره

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

مزخرف ترین فکری که به سرتون 

زده چیه؟؟

خودم فکر خودکشی به سرم زده بود که خیلی کار مزخرفی بود خخخخ

و اینکه به طرز وحشتناکی پولدار بشم از بیت کوین و لاتاری و اینا 😂😂😂

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
2706