2737
2734
عنوان

ازبیکاری بیاین خاطره بازی....چه سالی عروسی کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 77 پست
عقدم محضر بود.مادر شوهرم بیست روز خواستگاری رو عقب انداخت تا شب یلدا عیدی نیاره😔 عیدیمم کمترین چیز ...

خواهر تو چند مورد جلوتری 

عید اول ک 5 روز بعد نامزدیم بود فقط ی النگو بود 

عید فقط ی پارچه زیر لفظی نداشتم 

یلدا باز پارچه بود

یا حسین(ع)❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من عروس کوچیکه بودم مادرشوهر عوضیم بعد از چندتا عروس من عروسش شدم همش رو هم میدکنست ولی انجام نداد

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂
خواهر تو چند مورد جلوتری  عید اول ک 5 روز بعد نامزدیم بود فقط ی النگو بود  عید فقط ی پار ...

😂😂😂😂😂شما همتون جلوترین...ما ک اینجا اصلا رسم یلدا و این چیزا نداریم..پدرشوهرمم اصلا رسم نداره عیدی چیزخاصی بده...مثل هرسال پول میده ب همه.

2728
دل پره عزیزم...بریز دور این چیزارو از ذهنت

نمیتونم بریزم مگه من چیم از اونیکی عروساش کمتر یود؟؟؟

من نه کور بودم نه کچل بودم نه ترشیده بودم گه این کارارو باهام کرد

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂
حیف شد😂😂😂😂مامانت یه دختر دیگه ب دنیا نمیاره؟

😂😂😂🤣 جداشدن 😐😔

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
نمیتونم بریزم مگه من چیم از اونیکی عروساش کمتر یود؟؟؟ من نه کور بودم نه کچل بودم نه ترشیده بودم گه ...

خب اخه بشینی و مرور کنی و غصه بخوری ک چیزی عوض نمیشه...فقط باعث میشه از زندگیت لذت نبری

2738
ب شوخی میگم میگه پع تو هنو یادته😄😄😄 آخه دلم میشکنه عروسی میریم ن بخاطر جشن نگرفتن بخاطر اینکه خا ...

خانواده اش رو به خدا واگذار کن

مهم خودت و شوهرتي

مطمئنا همسرت خودش هم ناراحته و از يادآوري که مي کني ناراحت تر ميشه

روز و روزگارتون خوش

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
آخی عزیزم.ببخشید

خواهش ميكنم عزيزدلم 💓💜⭐️

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
خب اخه بشینی و مرور کنی و غصه بخوری ک چیزی عوض نمیشه...فقط باعث میشه از زندگیت لذت نبری

اره چیزی عوض نمیشه ولی خیلی ناراحتم خیلللللی😔😔شوهرم تو نانزدی فقط طرفداری مادرش رو میکرد الان خیلی بهتر شده😔

از همتون بیچاره تر منم پس. 

8 روز ب عید نوروز عقد کردیم پا گشام نکردن. فقط واس عید بهم جامیوه و شیرینی خوری ایرانی دادن. 

گفتن تو عقد رسم نداریم کوچکترین خرجی برا عروس کنیم حتی ش. إ. ر. ژ.  نباید بخره پسرمون برات. فک کن پول آرایشگاه هم نمیدادن. ولی شوهرم طفلک فهمیده بود 

شب یلدا و اعیاد دیگه هم رسم نداشتن ب گفته خودشون

عروسیمو تو خونه گرفتن ی خونه گوز مثقالی همه مهمونام روهم نشسته بودن. 

مادرشوهرم عقد ک بودیم اگ گاهی میرفتم خونشون نگهمون میداش برا خاب میومد پشت در اتاق میخوابید میگف اگ خاس کاری کنه جیغ بزن من پشت درم زود میام تو. 

عقدم محضر بود.مادر شوهرم بیست روز خواستگاری رو عقب انداخت تا شب یلدا عیدی نیاره😔 عیدیمم کمترین چیز ...

بمن نه کادو. عقد. داد. نه عروسی 

نه عیدی اول 

عید. نوروز هم کثافتبیشعور ی پارچه چادر رنگی قهوه ای معلوم نیست کدوم بیشعوری براش اورده بود داد بمن ک خیاط گفت کمه متراژش 

منم ب شوهرم گفتم برد ب مادرش داد الان چهارساله قراره جاش یکی دیگه بده

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2706