2733
2734
عنوان

چرا انقدر غلط املایی دارید؟

237 بازدید | 29 پست

بابا کلافه میشه ادم 

یعنی چی که بعضی ها اینهمه غلط املایی دارن؟

عصبانی رو نوشته اعصبانی ،نسبت رو نوشته نصبت ،بحث رو مینویسه بحص 

خوب چرا ؟یه کم مطالعه کنید 

نیایید بگید که من از خودراضی هستم نه ولی برام سواله که چرا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گوشی موبایل تغییر میده. ..من صد بار چک میکنم  ..چون خیلیییییییی بدم میاد غلط املایی....

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

من خیلی مطالعه دارم کلیم درس خوندم اونم در دو رشته اما از بچگی تاحالا وقتی میخوام تند بنویسم ساده ترین کلمات رو اشتباه مینویسم 

مثلا قلت

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2738

اینجا همه خارجین،،،فارسی کیلی کیلی کم بلد بود

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

به سطح سواد برمیگرده به نظرم و این در حالیه که ...............

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2706