2737
2734
عنوان

نارگیل گندیده

803 بازدید | 14 پست

امروز صبح یه نارگیل خریدم ۲۰ تومن آوردم خونه باز کردم کلا گندیده شده بود خیلی ناراحت شدم انگار خیلی مونده بوده ب نظرتون برم ب مغازه داره بگم یکی دیگه بگیرم یا بی خیالش بشم؟؟

ببر وس بده تو لین گرونی

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببر بزنش فرق سرش تا گندیده نفروشه دیگه

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

اگه هزار تومنم قیمت چیزی باشه نمیزارم کسی سرمو کلاه بزاره

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

اتفاقا منم هفته پیش خریدم 15تومن آوردم دیدم گندیده کفری شدم بردم پسش دادم گفتم یکی دوتومن که نیس 15تومن دادم به زور تصف پولو داد عوضی

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
2738

ببر ولی فکر نکنم برداره 

اخه مادرشوهر من یه بار برد گفت منم خرید کردم داخل نارگیل که نبودم ببینم خوبه یا بد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

وقتی من بردم یارو میگفت من که توش نبودم ببینم سالمه یانه 14تومن خودم خریدم 15تومن فروختم به شما گفتم آره تو نمیری نونتونو میزنین تو خون مردم میبری سر سفرت 

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
من یه تن ماهی خریدم خراب بود تاریخشم گذشته گدفتم دستم دادم مغازه دار فکر نکنه با خر طرفه

خب تاریخش گذشته بوده واقعا یه دلیل منطقی بودم ولی نارگیل نمیدونم زیر بار میره 

ولی میبرم حتما

خب تاریخش گذشته بوده واقعا یه دلیل منطقی بودم ولی نارگیل نمیدونم زیر بار میره  ولی میبرم حتما

عزیزم چقد ساده ای اون میدونه نارگیلش مونده بوده حتما ببر پس. من ماه رمضون آش گرفتم بو ترشیدگی میداد فرداش رفتم مغازه بهش گفتم پولمو پس گرفتم

2706