2733
2734
عنوان

با دوستم رفتیم واس استخدام اونو خواستن منو نخ

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یبار اینجور شد من بومی بودم اون غیر بومی وگرنه معدل و زبان انگلیسی همه جی بهتر بود بخاطر غیر بومی بودنش قبولش کردن. البته الان دیگه شهرمون کمتر ب غیر بومیا کار میدن .شانسه شاید اسمش یا شاید یجا دیگه یا یجور دیگه سرنوشتت رقم خورده

بهرحال ادم غصش میشه خب

درکت میکنم 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

من یه شرکتی رفتم مصاحبه  هفته ی بعدش زنگ زدن من برم اونجا سر کار، ولی من چند روز قبلش تو یه شرکت دیگه شروع کرده بودم کارمو، یه دوستمو معرفی کردم بره به جای من، یک ماه بعد با رییس شرکت که خیلی هم خوشتیپ و خوشگل بود ازدواج کرد 😂

2731
من یه شرکتی رفتم مصاحبه  هفته ی بعدش زنگ زدن من برم اونجا سر کار، ولی من چند روز قبلش تو یه شرک ...

😳😳😳😳😳😱😱😱😱😱😱 الله اکبر 

مال تو دیگه خیلی شاخ بود ایول 😂🤣🤣🤣😂 عالی بود ، چ شانسی چ شانسی ، خدا بخواد اینه ها🤣😂🤣

اره

خب دیگه گفتم که احتمالا بیان بهتری داشته

وقتی یکی میتونه صحبت کنه ادم میفهمه با کی طرفه ولی در مقایل کسی که ساکته ادم نمیدونه از خجالتشه که ساکته یا موذیه و فقط اطلاعات میگیره و نم پس نمیده😂

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2738
😳😳😳😳😳😱😱😱😱😱😱 الله اکبر  مال تو دیگه خیلی شاخ بود ایول 😂🤣🤣🤣😂 عالی بود ، چ شانسی ...

جالبه ش اینه که بعدا این دوستم اونقدر واسم قیافه میگرفت که نگو، یکی دو ماه بعدشم کلا باهام قطع رابطه کرد 😂

جالبه ش اینه که بعدا این دوستم اونقدر واسم قیافه میگرفت که نگو، یکی دو ماه بعدشم کلا باهام قطع رابطه ...

حالا ما باشیم توهمچین جایی بریم واسه کار ، صاحبکار ک هیچی ، سوسکشم راهشو کج میکنه😂😂

حالا ما باشیم توهمچین جایی بریم واسه کار ، صاحبکار ک هیچی ، سوسکشم راهشو کج میکنه😂😂

والا 😂 اون جایی که من رفته بودم سر کار، رییسش یه پسر جوون بود بعد دوست دختر داشت رنگ وارنگ ، من و منشی باید حواسمون میبود که دخترا یه جوری بیان که همدیگرو نبینن گیس و گیس کشی نشه 😂بعد پروژه های معماری دانشگاه یکی از دوست دختراشو میداد من انجام بدم 🙈

2706