2733
2734

اگر نقره ک با ابلیمو ولی اگر رنگ نقره ای نمیدونم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شستشوی آینه شمعدان نقره با سرکه گرم باعث می شود که تمام لکه های سبز مایل به خاکستری محو شوند.الکل یک لکه بر مناسب برای آینه شمعدان شماست.هرگز برای پاک کردن ظروف نقره از اسفنج زبر یا سیم استفاده نکنید چرا که سبب خط افتادن روی آینه شمعدان شما و یا از بین رفتن برق روی آن هاست.دستکش کتان بدست کنید و روی آن مقداری وازلین بزنید تا آینه شمعدانتان برق بیافتند.مقداری رب گوجه فرنگی را روی نقره تیره شده بگذارید و به مدت یک ربع منتظر بمانید. سپس رب را پاک کنید.خمیر دندان،ژل ضد عفونی دست و شیشه پاک کن هم مناسب تمیز کردن آینه شمعدان شما هستند.

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
بروجلاسنج بگیر عین کرم میمونه میزنی بعد پاک میکنی یه برررررقی میزنه که نگوووو

جلاسنج برا كابينت ام دي اف دارم. از همون بزنم؟

خوب برجستست، چجور با دستمال لاي گل و برگاشو بكشم؟

2738
جلاسنج برا كابينت ام دي اف دارم. از همون بزنم؟ خوب برجستست، چجور با دستمال لاي گل و برگاشو بكشم؟

با مسواک بکش

عشق آن باشد که حیرانت کند بی نیاز از دین و ایمانت کند... مولانا
شستشوی آینه شمعدان نقره با سرکه گرم باعث می شود که تمام لکه های سبز مایل به خاکستری محو شوند.الکل یک ...

اخه رب گوجه ميره لاي نقشو نگاراش. بدتر كثيف ميشه كه😄

2706