2733
2734
عنوان

عشق و عاشقی

173 بازدید | 20 پست

سلام . عاغا من عاشق شدم . یکی ب دادم برسه 😄

یه پسری دانشجو و مغازه دار رو باهاش برخورد کردم . کل زندگیشو برام گفت . بهم توجه میکرد . کلیم تخفیف داد بهم خخخخخبعدم پرسید متولد چ ماهیم خخخ گفت اگه ظهر میومدی ناهار باهم میخوردیم خخخخخ حالا من خوشم اومد ازش . شیرین زبون بود خخخخ بنظرتون اونم منو دوسداره !؟پس چرا پیشنهاد نداد بهم 😞

تعداد رای : 3
نظرسنجی
لطفا جواب بدید
2
66%
لطفا جواب بدید
1
33%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خخخخخخخخ آره فک کنم خخخخخخخ

خخخخخخخ   

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2738

فکر نکنم😂اخه خیلی از این اتفاقا پیش میاد و اون طرف هم حالا خانوم یا هر کس دیگه ای رو دوست نداره فقط صمیمی میشه باهاش

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

عزیزم پسر مغازه دار فقط قصدش دوستی و س... هست. اصلا بوی عشق و اینا به مشامم نمیرسه. فقط بوی حال و حول به مشامم میرسه

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2706