2733
2734
عنوان

دیروز دوستام اومدن خونمون

719 بازدید | 59 پست

یکی از دوستام یه دختر داره ۲ و سال ۱۰ ماهشه. دختر خودم دوسال و سه ماهشه.

یعنی خونه رو به فنا دادن. همه اسباب بازیا رو که همه جای خونه ریخته بودن. من ازین اخلاقا ندارم بگم دست نزنید به چیزی. حالا ریخت و پاشم اشکال نداره. جمع میکنم. 

خیلی جالب بود هر کتری بچه میکرد دوستم هیچیییی بهش نمیگفت. دخترش برداشت با روان نویس سبز دو تا خط درااارز کشید رو مبل. من گفتم وااااای نکش عزیزم.

دوستم گفت عیب نداره چند وقت دیگه بده روکش مبلاتو عوض کننن😲😲😲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیییییییی😲😲😲😲😲

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2728
2738

ریلکس نیست ببخشید بی شعوررررررررره😑مبل شما خراب بشه اون به روی خودش نیاره😕

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

یه خرابکاری دیگه ش این که رفتم تو بالکن چشام داشت درمیومد دیدم تمام سنگ رنگیای گلدونارو ریخته بود بیرون ۴ تا از گلامو از خاک دراورده بود بعد خاک گلدون با مشت درمیارد میریخت کف بالکن😲😲😲😲

یعنی بالکن رو به خاک و خون کشیده بود😤😤😤😤

بازم مادرش اومد دید هیچی نگفت کاریم نکرد رفت نشست به پذیرایی از خودش😞😞😞

2706