2733
2734
عنوان

بیاین عکس بازی 😎😎حوصلم سر رفته 😩😩تشریف بیارید 😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 40806 بازدید | 789 پست
۲۸ یا ۲۷😐 انقد گشاد نباش  خو نگا کن یه صفحه قبله😅😅

هه ولش کن باوو هرکی میبینه وقیح نبینه 😅😅 من فعلا دارم میرم بیرون دور دور فعلا همگی بابای😂😂 نه من گشاد نیستم خواستم تورو امتحان کنم😬😬

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
@azaliaaaaa   چی میگی گزارش بزنیم😁😂😂 میبینی استارترم تایید کرد که ما زر زدیم  بیا و ...

با اسی قهر کردم😒

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
عخ برا من محکمه تا برنداری نمیفته

مال من نمیفته ک میگم وقتی میشینی روش جای با سن رو مبل میمونه حالت بهم ریخته و جمع میشه کمی. البته من وسواسم

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2738
ژووون عروس خوشکلم مواظب خودت باش  ندزدنت با بای

چشم حواسم هست توام بیا برو هوا پسه انقدر از جمعه پنجشنبه و عروس و پسر حرف زدیم اسی مارو نترکونه صلوات

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2706