2733
2734

سلام. من سالها قبل تو سایت اهدای عضو ثبت نام بعد از اتمامش نوشت که حداکثر تا سه ماه بعد کارت میرسه دستم .چند ماه گذشت نرسید دوباره رفتم‌تو سایت توضیحاتش رو که خوندم نوشته بود اگه کارتم نرسه مهم نیست تو سامانه ثبت هست. ولی چون ترسیدم یه وقت ثبت نشده باشه تقریلا یه سال بعد دوباره به فکر افتادم ثبت نام کردم بازم نرسید. حالا امروز در موردش مطلب خوندم که پرینت ثبت نام رو میتونیم ببریم بانک ملی و کارتمون رو بگیرم. رفتم تو سایت قسمت ثبت نام جدید رفتم نوشت این کد ملی قبلا ثبت شده دوباره ثبت نامم نکرد. رفتم تو قسمت ثبت نام های قدیمی کد ملی رو وارد کردم رمز عبورم رو نمیدونستم . زدم فراموش کردن رمز ازم ایمیلی رو که قبلا وارد کردم رو خواست ایمیلم رو وارد میکنم خطا میده .راه دیگه نداره بتونم از کارتم پرینت بگیرم میخوام همرام باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوستان کسی اطلاعات داره در این مورد؟

منم کارتم به دستم نرسیده

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
باید کد عضویتت یادت باشه عزیزم

رمزم رو فراموش کردم فقط کد ملی رو وارد کردم به قسمت داشت واسه فراموش کردن رمز ایمیل میخوتست وارد میکنم هر دفعه خطا میده صد بار تکرار کردم نشد

2738
پیش نباش اگه ثبت نام کردی هست.منم هفت هشت ساله ثبت نام کردم ایمیل شده بود رمزم هنوز دارم ولی کارت نگ ...

همش میگم نکنه ثبت نشده کارت نیومده ولی کد ملی رو تو ثبت نام جدید وارد کردم نوشت که قبلا ثبت شده

کارت منم نیومده

ولی اسی کلا این کارت ها زیاد مهم نیست

باید به خانوادت بگی که اگه پیش اومد رضایت بدن وگرنه اگه اونا رضایت ندن حتی اگه کارت هم داشته باشی کاری نمیکنن

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2706