2726
عنوان

مذهبیا خواهش میکنم بیاین

227 بازدید | 25 پست

سلام دوستان،،من یه مادرشوهر 70ساله دارم،پادرد داره و فشار،،همه دختراش رفتن و ایشون طبقه پایین ماست،دیگه در توانش نیست آشپزی اینا کنه،از بس که زبون تلخه من زور داره بهم کارای خونشو انجام بدم،البته تا حدودی رو انجام میدم ولی زیاد ریز نمیشم،بعضی وقتاهم خیلی از کوره دربرم محترمانه جوابشو میدم،من عروس بدیم؟

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تحملش سخته خیلی سخت ولی هرکاری میکنی بگو خدایا فقط برای رضای خودت انجام میدم. هممممه کارها رو با همین نیت انجام بده مستقیم میری بهشت زندگیتونم از این رو به اون رو میشه. 

اگه تندی کرد فقط در جواب بگو من بخاطر رضایت خدا حرفتونو نشنیده میگیرم. اینجوری هم میفهمه ناراحتت کرده هم میفهمه  میتونستی جواب بدی و ندادی

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

اگر میخوای کاری کنی بگو خدایا این کار رو برای تو انجام میدم

این بشقاب و برای خوشحالی تو میشورم 

این کار رو برای رضایت تو انجام میدم.بهت قول میرم حال خودت خوب تره وقتی داری کمکش میکنی

اونم ببینه که داری بهش کمک میکنی خجالت زده میشه دست از کاراش برمیداره 

دخترش نمیان شما به شوهرت بگو با دختراش حرف بزنه ماهانه ی مقدار پول شراکتی بذارين کنار ماهی یبار یکی بیاد خونه اش رو تمیز کنه بره 

غذا هم ثواب داره چی میشه مگه شما بده ببر بذار جلوش بی حرف تا مجبور نشی دهن به دهن شی بیا بالا

خیلی خوبی خدا خیرت بده

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
چ ربطی ب مذهبیا داشت

آخه خیلی حدیث اینا هست که آه کسی نگیردت ازین حرفها،،مادرشوهرمم همیشه غیر مستقیم میگه یه عروس مثل خودت نصیبت میشه زمین گرده ازین حرفا،مهمه بدونم کارم گناهه یانه

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
2706