2733
2734

دکتر من مقعدی گفت بزنم 

دوزسم دکتر خودش تو نسخه می نویسه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

مگه دکترت تجویز نکرده سرخود خریدی چرا ؟

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اکثرا همون ۴۰۰ هست ولی دکتر تجویز میکنه عزیزم 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

اینم بگم سرخود زدنش خیلی عواقب داره هذ دوره ی درمان تکمیل نشه بدتر به مشکل می خوره فقط اگه دکترت داده استفاده کن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
دکتر من مقعدی گفت بزنم  دوزسم دکتر خودش تو نسخه می نویسه

نه به من گفت واژینال استفاده کن

اره خود دکتر نوشته بود تو نسخه 

تموم شدن اونا

کفت تا 4 ماهگی استفاده کن 

2738
مگه دکترت تجویز نکرده سرخود خریدی چرا ؟

تموم شدن اونا

گفت تا 4 ماهگی استفاده کن 

من یه دو هفته ای استفاده کردم الان دو هفته اس ویل کردم مشکلی که نداره؟

سر خود ؟ دکتر باید بده ؟ بعدضم چه مشکلی داشته؟

تموم شدن اونا

اینم بگم سرخود زدنش خیلی عواقب داره هذ دوره ی درمان تکمیل نشه بدتر به مشکل می خوره فقط اگه دکترت داد ...

تموم شدن اونا

بنظرت دوباره بخرم استفاده کنم یا نه کلا مصرفش و بزارم کنار