2726
عنوان

چیکار کنم عقل شوهرم سر جاش بیاد؟؟

938 بازدید | 84 پست

واقعا نمیدونم ب چ زبونی بهش بگم 

بهتون گفتم ک قبلا چندین بار پیام دیدم تو گوشیش 

هززارررر بار بهش گفتم بابا همون پیامارو بیا ب خودم بده بخدا من خیلی قشنگتر و بهتر جوابتو میدم تا بقیه یعنی در این حد من واسه زندگیم تلاش میکنم بعد اون اصلااا هیچی در جوابم نمیگه واقعا نمیفهممش بخدا هر چی با خودم فکر میکنم ک دلیلش چی باشه سر درنمیارم مثلا  سراغ من نمیاد برای رابطه ولی با بقیه حرف از رابطه میزده وقتیم میخوام اقدام ب طلاق کنم ک خودشو میکشه بچه ها تو رو قران بگید کسی بوده اینجوری باشه شوهرش یا اطرافیانش؟؟بعدش درست شده؟؟اصلا دلیلش چی هست ..جالب اینجاس ک ب اوناییم ک پیام میداده بخدا من از اونا صد پله بهترم ولی نمیتونم درک کنم کاراشو که چرا ب خود من از این پیاما نمیده چرا این کرم ریختناش واسه خود من نیست؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اه حالم از مردایی ک خیانت میکنن بهم میخوره...شوهرت مریضه

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘

عقلش سرجاش میاد اما وقتی که دیگه سنش بره بالا

شوهر منم روزی هزار تا پیام میده، وجالبه به همشون میگه که جدا شده ، من که اصلا برام مهم نیست

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
شما واسش عادی شدی و اون بشدت تنوع طلبه

ما ۲ساله عروسی کردیم یعنی ب این زودی آدم همه چی براش عادی میشه؟ ۳ ماه بعد عروسی ی شب خونه نبودم و پیام داده بود ب همزمان ۲تا دخترعموش

2706