2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی بعد از سزارین

366 بازدید | 30 پست

سلام دوستان

من فرزند اولم سه ساله هست و به روش سزارین به دنیا اومده.برای زایمان دوم خیلی دوست دارم زایمان طبیعی را تجربه کنم.

کسی هست که چنین تجربه ای داشته باشه یا دکتری بشناسه که این کار را بکنه؟

دلیل سزارین چی بوده؟؟؟

معمولا تا چندین سال بعدش اجازه طبیعی نمیدن چون احتمال پارگی رحم هست

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وی بک خیلی زیاد شده اکثر پزشکا انجام میدن

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

تو این شانس رو داری که الان با من که این تجربه رووداشتم صحبت کنی

خوش به حالت چون اون موقع که من میخواستم اینکاررو انجام بدم هیچ کس تجربه نداشت

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2738

برو تاپیک جامع زایمان طبیعی بعد سز من سز بودم این سری طبیعی میخوام بیارم البته این تاپیک خیلی ترغیبم کرد همه کسایی که اونجا عضون این کارو کردن و مشکلی هم نداشتن 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
میگن میشه ولی فکر نکنم من الان ۳۶ هفته م جای بخیه قبلی کش اومده بعضی وقتها حس میکنم‌داره باز میشه ان ...

این تصور توعهه درواقع اصلا اینطور نیس

من بعد سزارین حتی وقتی پی پی داشتم احساس درد داشتم تو بخیه هام اما بدون هیچ مشکلی طبیعی اوردم البته که لطف خدا بود

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
میگن میشه ولی فکر نکنم من الان ۳۶ هفته م جای بخیه قبلی کش اومده بعضی وقتها حس میکنم‌داره باز میشه ان ...

میشه و مشکلی هم پیش نمیاد

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
دلیل سزارین چی بوده؟؟؟ معمولا تا چندین سال بعدش اجازه طبیعی نمیدن چون احتمال پارگی رحم هست

والا من استرس دارم این روشم اجباری کنن من سزارین شدم حالا میترسم تا بخوام دوباره زایمان کنم بگن اجباری طبیعی بخدا کابوس هرشبمه  

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2706