2733
2734

مطب دکتر ۱۴ هفته به بعد

بهداشت رو نمیدونم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

16هفتگی

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2738
من ۱۶هفته رفتم نشنیدم انقد گریه کردم😐الکی رفتم سونو ۲۰۰تومنم پول دادم گفت سالمه سالم  خداروشکر ...

من دو روز پیش یه ترشح خونی کوچیک دیدم...بعدش تا الان چیزی نیومد ترشحاتم کاملا سفیده...دلم آشوب شده نمیدونم برم سونو یا نه؟ هفته ۸ هستم...شنبه هم صدای قلبشونو شنیدم

منم هنوز بهداشت نرفتم باید برم پرونده تشکیل بدم چون خاهرم نرفته بود بعد سرواکسنای بچش خیلی اذیتش کرد ...

خانمي چطوريه 

متخصص زنان هم داره ؟

آخه سونو گرافي ها ميگن فقط بايد متخصص زنان براتون بنويسن  ما قبول كنيم 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2706