2726
عنوان

کسایی ک دنبال کار خانگی هستید

586 بازدید | 29 پست

من با آسرو کار میکنم.. مبلغش کمه ، اما بهتر از هیچیه 

زیاد هم نت نمیخواد 

باید از مایکت ، یا گوگل پلی  اپلیکیشن آسرو رو دانلود کنید 

بعد برید بخش تبلیغات ، و بعد هم درآمد کسب کن.. 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

اگر تبلیغات رو ببینید (هر تبلیغ ۲۰ ثانیه) 

روزی ۲ هزار تومن خواهید داشت و اگر زیر جموعه هم داشته باشید ، هر روز یک درآمد دیگه هم از زیرمجموعه خواهید داشت. 

هر کس خواست میتونه با این کد معرف نصب کنه و بعد کد معرف خودتون رو به دیگران بدید..   IR000۸۸۵۹

موفق باشید

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط بعضی وقتا دیر تبلیغ جدید میذاره ... باید صبر کنید 

اگر تبلیغی زو دیدید ❤ رو لایک کنید ، ک یادتون نره و باز برید همون نبلیغو ببینید 

2728
سلام دوست من درآمدش در چه حدیه؟ چقد وقت می بره؟ 

حداقل مبلغش برای تسویه حساب ۲۰ هزار تومنه    

که اگر زیرمجموعه داشته باشد راحت زیر ۱۰ روز میتونید جمعش کنیم 

تاحالا برداشت کردی پولشو؟ من فعلا ۴تومنه حسابم

نه. من تازه شروع کردم 

ولی یکی از دوستام برداشت کرده بود 

هرروز تبلیغ نمیذاره که من امروز اصلا نتونستم کار کنم

دیگه باید صبر کنیم ک جدید بذاره .... 

همینم خوبه .. 

قطره قطره جمع میکنیم 

هرچقد گشتم پیدا نکردم این برنامه رو

https://invitation.myket.ir/90c33705-83a8-4f02-b4a1-0730a9988ffc/Myket.apk?name=آسرو_|_کسب_درآمد_آنلاین_و_گردشگری.1.0.1_

https://myket.ir/app/ir.asro.app

2706