2726
عنوان

دختردارها بیان

112 بازدید | 10 پست

دوستایی که دخترداریدبیایدبگید واسه تربیت بهتردخترتون واینکه رفتارش خانمانه وبانازوعشوه باشه چکارمیکنیدچیایادشون میدیدکه ازهمین الان لودگی ولوس بازی روبلدباشن

هرچندکه دختراتوخونشون هستن وهمینجوری هم خیلی نازن ولی میخوام جوری باشه که وقتی که بزرگ شدمثله خودم سخت ‌خشک بارنیاد

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

دختره خودم چهارسالشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشوه و ناز ؟😳 اینهمه مسائل مهم هست والا به عشوه و ناز فکر نکردم خب خودشون دارن دیگه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2728

عزیزم  ناز  توی وجود  دختر هستش

من دخترام  جوری بار آوردم  که  بتونن از حق خودشون دفاع کنن

حالا هر بچه ای یه جوره و همه مثل هم نیستن

مثلا من دوتا دخمل گلی دارم

بزرگه  یکم ملایم و آروم

کوچیکه  سرزبون دار و شلوغ

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
نه کم کم بزرگ بشن فراموششون میشه

خب برا حسهای دخترونه اش ارزش قائل باش و هی نگو زشته فلان کار رو نکن تو ذوقش نزن فراموشش نمیشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
لوس بازی نه اینکه همیشه اخمالوباشه اهله بگوبخندباشه

برا اینکه  اهل بگو  و بخند  با اطرافیان ش باشه

باید  توی خونه  به حرفاش اهمیت بدین و حرفاش گوش کنین و بزارین توی تصمیمات تون اظهار نظر کنن

که  اعتماد به نفس شون بالا باشه

با اعتماد به نفس بالا  میتونن از پس همه چی بر بیان

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!

من  عشوه و ناز و لودگی را نمی پسندم. نه خودم اهلش هستم و نه به دخترم آموزش میدم. کمکش میکنم خودش باشه،  اعتماد به نفس داشته باشه، مسئولیت پذیر و پر تلاش باشه. اینهاست که موفقیتش را تضمین میکنه.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم