2410
2553
عنوان

کیت تخمک گذاری.کمک

129 بازدید | 22 پست

بچه ها این کیت تخمک گذاری منه.بنظرتون مثبته یا باید ادامه بدم.من ازون از فلشه بالاتر گذاشتمش توو ادرار اشکال داره???یهوشب درمیون اقدام دارم.اخری مال امروزه امشب اقدام کنم?توروخدا به سوالام جواب بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
از فلشه بالاتر گذاشتم توو ادرار اشکال نداره???

اگه بخوام دختر بشه  امشب اقدام داشته باشم ولی فردا و پسفردا نداشته باشم بنظرت خوبه? میدونم که قطعی نیس و البته ب ام فرقی نداره بخاطر شوهرم میگم دختر دوس داره

اگه بخوام دختر بشه  امشب اقدام داشته باشم ولی فردا و پسفردا نداشته باشم بنظرت خوبه? میدونم که ق ...

اگه برات مهم نیست باردار شدنت طول بکشه نزدیک تخمک گذاری رابطه نداشته باش ولی خب احتمال بارداری کم میشه دیگه، دختر شدنشم صد درصد نیست اینجوری 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
اگه برات مهم نیست باردار شدنت طول بکشه نزدیک تخمک گذاری رابطه نداشته باش ولی خب احتمال بارداری کم می ...

چرا دلم بچه میخواد خیلی.ولی شوهرم میگه اولی دختر باشه.هرچی خدا بخواد من اقدام میکنم ایشالا که باردار بشم حالا هرچی که شد سالم باشه 

چرا دلم بچه میخواد خیلی.ولی شوهرم میگه اولی دختر باشه.هرچی خدا بخواد من اقدام میکنم ایشالا که باردار ...

اره اقدامو بکن خدا هر چی صلاحت باشه همونو بهت میده😘

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2714

امشب اقدام باید داشته باشی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

كيت ات نشون ميده از 24 تا 36 ساعت ديگه تخمك آزاد ميشه

اما عزيزم از من به تو نصيحت خودتو درگير كيت نكن

منم 2 ماه با كيت اقدام كردم البته من قصد داشتم پسردار بشم

كه حتي حامله ام نشدم

خيلي نگران شدم و همش غصه ميخوردم

ماه سوم ديگه كيت استفاده نكردم و از اتمام پريودم يك شب درميون تا 2 هفته اقدام داشتم

همون ماه باردار شدم

البته بچه ام دختر شد و پسر نشد با اينكه از نظر خوراك و نوع رابطه همه چيز و براي پسر رعايت كرده بوديم

اما خواست خدا نبود ديگه

خدايا من باور دارم كه ثمره ي عشق من و همسرم را سالم در آغوشم قرار ميدهي . آمين  
كيت ات نشون ميده از 24 تا 36 ساعت ديگه تخمك آزاد ميشه اما عزيزم از من به تو نصيحت خودتو درگير كيت ن ...

من اولین باره کیت گرفتم نمیدونم چرا بهش امیدوارم حالا هرچی که خدا بخواد.من زیاد درگیر جنسیت نیستم.شوهرم عاشق دختره.بخاطر اون و خوشحالیش دلم میخواس دختر باشه.ایشالا که خدا دلمونو شاد کنه.حس میکنم این ماه باردار میشم 

2706