2733
2734

من خودم چند روز پیش برای معاینه ی چشمم رفتم شیراز. شب ساعت ۱۰ از اهواز حرکت کردیم. من صندلیم تک بود روبروی من یه خانم و یه اقا بودن. با یه بچه ی شیرین و خندون.. مادر بچه میخواست بهش غذا بده. من هندزفری تو گوشم بود و داشتم بازی زامبی میکرد. صداس خیلی بلند بود. یهو یه صدای ققققیییییییژ قققققیییییژ قققققییییییژ اومد. نگاه کردم هندزفری رو از گوشم در اوردم دیدم خانمه داره با قاشق محکم میکوبه به ظرف غذا و به بچه غذا میده😃😃 من هم از صدای قیژ قیژ ظرف روحی متنفرم. داشتم به تودم میگفتپ. لیلا اروم باش. تو میتونی. تو میتونی. یهو دیدم صندلی جلوییم هم کخ یه خانم بود روشو کرد سمت من و غش غش میخندید یهو به خودم اومد دیدم دارم با صدای بلند فکر میکنم😃 خوب شد فحش ندادم. 

موقع برگشت هم پون زمانی که برگشتم اتوبوس نبود با سواری برگشتم که دو بار باید ماشین رو عوض میکردم.،،،،،،،،،،،،،،😂😂پست اول خار نداره طولانی میشه کسی نمیخونه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

از شیراز به گچساران  همین که سوار شدم خوابیدم. حالا راننده گرمش میشد کولر خاموش میکرد میگقت آخیششش یخ کردم. سردش میشد کولر روشن میکرد. میگفت آخیششش عرق کردم. گفتم عامو تو گرمت میشه روشن میکنی سردت میشه خاموش میکنی بقیه رو هم پشم حساب نمیکنی😃😃😃😃یعو به خودم اومدم دیدم که سوتی دادم😃😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از شیراز به گچساران  همین که سوار شدم خوابیدم. حالا راننده گرمش میشد کولر خاموش میکرد میگقت آخی ...

اینم بلند گفتی؟!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

عنوانو ج ميدم

مجرد ك بودم ٢١ سالم بود 

تنهايي با ماشين بابام رفتم لاهيجان و برگشتم

تجربه قشنگي بود

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بجز اردو ها

تنهایی رفتم تهران 

داشتم میرفتم همسرمو ببینم

یه اقا توی اتوبوس ازم خاستگاری کرد

گفتم متاهلم  یارو کلی خجالت کشید و عذر خواهی کرد

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

من تا حالا با خانواده سفر نرفتم از 18 سالگی تا الان

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
با دوستام رفتم راهیان نور  امسال فوق العاده بود 😍

منم دوبار با دوستام رفتم راهیان نور.....یکم اذیت شدم ولی از لحاظ معنوی عالی بود😄

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....

من چندبار رفتم تا سر کوچه جاتون خالی تجربه شیرینی بود😎🤪

خب چیه نرفتم تاحالا تنهایی😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

من زیاد میرم کلا باخانواده پیش نمیاد برم اصن یا با دوستا یا تنها یبار برا اولین بار میخواستم ازادی پیاده شم همیشه ارژانتین پیاده میشدم انقد استرس داشتم جای درست پیاده شم یا جا نمونم بره ارژانتین ک وقتی گفت اژادی سریع پردم پایین خوشحال رفتنه اتوبوسو نکا میکردم یهو دیدم ساک تو دسم نیس هیچی دگ سریع رفتم ارژانتین ک ساکو بگیرم با کلی دوندگی بهم دادنش اصن ی وضی   ولی خوب بود یاد گرفتم دگ ازادی پیاده نشم  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

کارآموزیم یزد بود از تهران صبح با پرواز میرفتم شب برمیگشتم 

چندباری رفتم 

اتفاق خاصی نیوفتاد 

هفته دیگه هم با دخترم تنهایی میریم 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706