2733
2739
عنوان

پوست

562 بازدید | 15 پست

سلام من سی سالمه مشکلات پوستی زیادی دارم تا حالا نتونستم اونجوری که دوست دارم به پوستم برسم ولی الان تصمیم دارم به پوستم برسم تاصاف و یکدست شه خانومای گل هر کی هر کرم و ماسک لایه بردار وابرسان. ضدچروک خوب  میشناسه و نتیجه دیده لطفا باقیمتش برام بنویسه فعلا دکتر نمیتونم برم فقط ماسک خونگی نمیخام اطراف چشمم و پیشونیم چروکه پوستمم شل شده یکمم لک داره لطفا راهکار بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روشور میزنم تو حمام...ی شب درمیون گلاب....عرق کاسنی و شاطره ناشتا میخورم...دوتا کرمم تو تاپیکام هست  خریدم مصرف کردم پوستم بهتر راضی ام

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
عزیزم کرم دور چشم چی میزنی برا چروک استفاده میکنی یا نه?

من چیزای مختلف استفاده میکنم نوکس اوریاژ......

بله برا چروک البته برا من خداروشکر زیادنیس

گیرم ک خلق را ب طریقی فریفتی(:بادست انتقام طبیعت چ میکنی؟؟؟
2738

ورزش هرروز..وروزی دولیتر آب،..ویتامین e..ویتامین سی..ویتامین دی..وامگا۳..ب کمپلکس فرلموش نشه..

پروتیین فراوان...

شوینده صورت سالیسیلیک اسید ایزدین۱۵۰هزارتومن..

شوینده کلارنش۲۳۰هزارتومن.

شوینده مورد قیمت نمیدانم...

ضدآفتاب بیوره ۳۰۰تومن...

ضدافتاب ایزدین فیوژن واتروفلویید..۱۷۰تومن...

ضدآفتاب اوسرین صدوخورده ای...

ضدآفتاب ویشی دویست وخورده ای...

ماسک های اوریجینز زغال فعال و رز کلی ۲۳۰هزارتومن..

ماسک اسکراب نیپ اند فاپ لاین گلایکولیک اسید عالی.۲۳۰هزارتومن...

شوینده نیپ اند فاب گلایکولیک ...۲۳۰عالی..

تونر پیکسی گلو ۲۳۰ هزارتومن سایز۱۰۰میل...

ماسک خاک رس بنتونیت باگلاب وسرکه سیب عالی...

ماسک جودوسر و پودرپوست پرتقال وماست ترشیده عالی..

ماسک عسل وشیرین بیان وگلاب و زردا تخم مرغ دموز عالی..

هفته ای دوبار اسکراب..

آبرسان بعدازشوینده واجب.

ابرسان کلینیک عالی ۲۵۰هزارتومن..

ابرسان ویشی عالی..

ابرسان لانیج..

ابان اوریاژ..

دوبار درروز صورتت روز بویندا بشورتمیز قبل از خواب و صبح بعد از بیدار شدن...

واینکه حتما حتما هر باربعدازشستشو ابرسان بزن..

ارایش نکن یا کم بکن..حتما شبا بامیسلارواتر پاکش کن اول..تمیییزوعمقی..بعدباشوینده بشور بعدتونر بزن بعدابرسلن...

برای جوشات هم از ضد جوش اوکسی..کترل..و عالی تراز همه روغن درخت چای تفاده کن..

سرم ویتامین سی اوله هنریکسن هم عالیه...

تمام👌🏻👌🏻👌🏻😍

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

با سلام و وقت بخیر. نماینده شرکت داروسازی کارن هستم. در بین محصولات کارن دو مکمل می تونن به شما کمک کنن. همون طور هم که می دونید مصرف مکمل ها تاثیرشون بیشتر از کرم های موضعی هست.

مکمل هیلاژن کارن اولین پیشنهادم به شماست این مکمل سبب تسریع در ساخت کلاژن میشه و از رسوب کلاژن های قدیمی جلوگیری می کنه. در نهایت ب جوان سازی پوست کمک بسازیی می کنه .

مکمل دوم رو بیشتر به افرادی توصیه می کنم که آکنه،لک و ... و به دنبال شفاف شدن پوستشون هستن. اسم این مکمل کورکومین کارن هست که آنتی اکسیدان بسیار قوی هستش و از این طریق به پاکسازی پوست شما کمک می کنه. به لینک زیر حتما سر بزنید

https://www.karenpharma.com/محصول/محصولات-تندرستی/ارتقاء-دهنده-سلامت/کورکومین

2706