2726
عنوان

خرید عروسییی

488 بازدید | 61 پست

سلام دوستان برا خرید عروسی چیا بخرم اصلا نمیدونم چی بخرم میشه راهنماییم کنید یه ماه دیگه عروسیمه

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر دو 

خیلین ک!!!اونا باید برات طلا لباس خونه لباس زیر چمدون لوزام ارایش کفش کیف سشوار مانتو شلوار شال روسری حوله ادکلن نمیدونم دیگه هرچی ک نیازته بخرن 

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤

معمولا باید هردو ست حوله و لوازم بهداشتی آرایشی و کیف و کفش و صندل و ساعت و عطر و ادکلن و جانماز و سجاده و لباس تو خونه و لباس زیر و سشوار و وسایل مربوط به مو و کت شلوار و کمربند و کیف پول و واسه شما لباس مجلسی و کیف و کفش مجلسی و شال و روسری و از این چیزا

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎

ساعت.. لوازم ارایشی و بهداشتی

مانتو و شلوار و روسری و کفش

چمدان.. حوله حمام

دیگه یادم نمیاد

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

خيلي زياده سرچ كن بياره برات

دستگاه بابليس صافي و..

چمدون

حوله

ست لباس زير

ست لباس خواب

لباس خونه

هركدوم چند دست

دمپايي رو فرشي

دستگاه بند انداز

مانتو

شلوار

كيف 

كيف پول

كفش

شال و روسري

چادر نماز

اينه شمعدون

لوازم ارايشي 

اينا الان يادمه

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 

عزیزم تو این اوضاع اقتصادی زیاد به شوهرت فشار نیار میدونم عروسی و دلت میخواد منم عروسم ولی از خیلی چیزا چشم پوشی کردم چون فقط هزینه اضافس

مثلا من خودم اتو مو و کله قندی و بابلیس و سشوار و اپیلیدی داشتم دیگه نذاشتم شوهرم بگیره

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎

بچه ها شما واسه داماداتون چند بار کت شلوار میخرین؟هم واسه عقد هم واسه عروسی؟واسه حنابندونم لباس براش میگیرین؟

ما رسم داریم فقط یه بار کت شلوار بدیم ولی خیلی از دوستام دوبار گرفتن نمیدونم چرا

2706