2733
2734

سلام....میدونه علتش چیه و چیکار باید کنم.....ویتامین دی مصرف نمیکنه نمیدونم چرا بالاس 

خدایا داده هایت،نداده هایت و گرفته هایت را شکر میگویم چرا که داده هایت نعمت نداده هایت حکمت و گرفته هایت امتحان است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با پزشک مشورت کن. فکر کنم باید یه مدت مولتی ویتامین حاوی ویتامین دی بهش ندی. چون ویتامین دی از بدن دفع نمیشه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بده ب دختر من 😢

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
مولتی هم ویتامین دی داره نمیخوره؟

تا یه هفته پیش میدا دم فعلا قطعش کردم

خدایا داده هایت،نداده هایت و گرفته هایت را شکر میگویم چرا که داده هایت نعمت نداده هایت حکمت و گرفته هایت امتحان است....
2738
از اول اد نخورده؟

چرا تا شش ماهگی اد دادم البته یادم میرفت دوروز درمیون یا یک روز درمیون میدادم....خب مگه تا شش ماهگی ادنباید   داد؟

بده ب دختر من 😢

والا بخدا منم کمبودشو شنیدم زیادش نمیدونم دیگ چ صیغه ایه

ببرش تو سایه😎😎

اصلا تو افتاب نیست زیاد

[QUOTE=94206950]من از 6 ماهگی شروع کردم البته ب دستور دکترش  ببرش دکتر ....میبرم دکتر خداکنه چیز مهمی نباشه

2706