2733
2734
عنوان

رفتم تو سه ماه دوقلو

157 بازدید | 12 پست

سلام سه ماهمه دوقلو شکمم تخته کلا،رو ب بالا بخوابم اشکال نداره؟همش روبالا میخوابم

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

ای جونم مبارکه😍

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اشکالی نداره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731

من از اول بارداری خودمو عادت دادم به پهلو بخوابم سختمه خیلی ولی تحمل میکنم

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
اگه منظورت طاق بازه تا هفته دوازه میتونی بعد از اون نباید بخوابی 

طاق باز چیه؟منظورم اینه به پهلو نمیخوابم صورتم سمت سقفه

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
2738

ن اشکالی نداره فعلا خیلی زوده.بعدا خودت بخوای نمبتونی اینجور بخوابی چون احساس خفگی میکنی

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
به پهلو بخواب، روی شکم یا طاق باز دیگه نباید بخوابی سعی کن بیشترم به پهلوی چپ بخوابی چون خون رسانی ...

به پهلوی راست که میخوابم نفسم کلا بند میاد