عنوان

چه جوری چاق بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 63 پست
واسه بدن یه چیز بگین صورتم به حدکافی پره خواهــــــش میکنم

برو از عطاری بپرس

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همونجور ک من حالم بد میشه شماهاغذا میخورین😂😂 من سیز باشم ی نفر غذا بخوره بالا میارم😂😂😂

اینکه اره وقتی خودت نمیخوری حس خوبی نمیده یکی جلوت هی بخوره خخخ

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  
2731

من چند روز پیش یه تاپیک زدم به اسم ، صورتم خیلی لاغره

دوستان یک قرص گیاهی اشتها اور رو معرفی کردند. منم خریدمش  دو روزه دارم میخورمش. کمی اشتهام بهتر شده. یعنی بدغذاییم احساس میکنم بهتر شده . ببینم نتیجش چه میشه. قبلا در حد نمردن غذا میخوردم. اگرم زیاد میخوردم بازم وزنم ثابت بود کمی تغییر میکرد. چون میلم به غذا در کل کمه

پودرو قرص به درد نمیخوره

عوارض داره

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
من که شریت راسیپ گرفتم اشتهام زیاد شده 

یکتا کی شربت راسیپ گرفتی

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه و علمی تنظیم بشه ، من لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارتون بیاد، هزینه شم خیلی مناسبه واقعا🙂🙂من خدا رو شکر خیلی راضی بودم 🌹

اینم لینکش 👇

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

برای دریافت انواع رژیم‌های کاهش وزن، افزایش وزن  ،تناسب اندام، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، اختلالات تیروئیدی،کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و  ...  به آیدی زیر پیام دهید:

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2706