2726
عنوان

این هفته خواستگاریمه

579 بازدید | 47 پست

از اون خواستگاری ها که قراره خانواده ها با هم اشنا بشن 😁

و البته خانواده هامون با عروس دوماد

چه قدر سختهه

ادم معذبه خجالت میکشهه

حالا ما جفتمون خجالتی نیستیم ولی یه طوریهه

سخت ترین قسمت ازدواجهه

دوسال بیشتر میشناسمش شش ماهه دوستیم

من با شوهرم دوست بودم

روز خاستگاري خيللي خووب بوود ك استرس نداشته بااش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزدلم این حس خوب مبارکت باشه😍

سختیاتو کشیدی حالا بشین کنار و لذت ببر

وخودتو واسه شروع زندگی آماده کن

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

مال منم اينجورى بود هرچند مامانمو دوست پسرم باهم آشنا و دوست بودند اما مامان دوست پسرم منو روز خاستگارى شناخت ولي پسر عموهاش پسر خاله هاش همه باهم دوست بوديم چندين سالللل

من kimiajoonjooni كاربر سال ٩٢ هستم😬باز نگين كاربر جديديو اين حرفا😒😒من زمانيكه عمو زاهد بود اينجا بودم 😬
میشه برای منم دعا کنید ؟؟ آخه ۲۲ سالمه همه بهم میگن داری پیردختر میشی😔😔 میشع دعا کنید منم ازدواج ک ...

واااا

من ۲۹ سالمهه

بزن تو دهنشون چه تفکرات پوجی

من خودم اصلا زیر ۲۷ به ازدواج فکر نمیکردم

خوب به ما چه

فاز کسایی رو که میان توتاپیک  میگن به ماچه 

خب که چیو درک نمیکنمو

خب نیا توتاپیک مگه کارت دعوت براتون میفرستن 

عقده ای  

این رفتارکسایی که زیاد ضایع شدن ومدام قصد درتحقیردیگران دارن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2706