2726
من متنفرم از فرش توی اشپزخونه ینی اصن نمیتونم فرش تحمل کنم همش حس میکنم کثیفه یا خیس میشه یا چیزی رو ...

درسته منم 

ولی از ی طرف هر چی از دستم و یا از کابینتا میافته همش شارخ میشکن 

واینکه همش باید جارو بزنی و طی

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درسته منم  ولی از ی طرف هر چی از دستم و یا از کابینتا میافته همش شارخ میشکن  واینکه همش ...

اره دیگه باید همش تمیزش کنی

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

بنظرم یه رنگ بگیر که اشغال نما نباشه واز این پرز بلندای طرح برجسته که اسمشو یادم رفته نگیر من برام کادو اوردن رنگش قشنگه اما خسته شدم از بساین جارو  زدم خواهرشوهرم گلیم داره بخذ راحته

خدایا نظری شاید بشود فرجی

بچه ها کی ساید داره?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خدایی شما یه رنگی میگیرید کثیف شد دیده نشه؟؟؟🤔🤔🤔 من همیشه یه رنگی میگیرم کثیف شد زو ...

نه ما هم مرتب تمیز میکنیم ولی رنگ روشن ممکنه بعد از مدتی حتی با شستن هم لکه هاش در نره، خصوصا لکه روغن و چای😁

رنگی باشه لااقل لکه نمیگیره ولی تمیز میکنیم 😊

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃
خدایی شما یه رنگی میگیرید کثیف شد دیده نشه؟؟؟🤔🤔🤔 من همیشه یه رنگی میگیرم کثیف شد زو ...

بعضیا افتخارم میکنن چن سال ی بار میشورن 

منم فرش هام سفید و طوسی اینا به هر کیم میگم کار من سخته تعجب میکنن میگم اگه من منم فرش هام تیره اینا و طرح دار شلوغ پلوغ بود و دورتا دور رو خونه پوشنده بود ،اون وقت منم کاری نداشتم

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
من

میشه زحمت بکشی،،،عرض یخچالتو بهم بگی?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706