2726
عنوان

مربا

167 بازدید | 19 پست

میگم میشه با گیلاس مربا درست کرد البته خیلی نرسیده رنگش بجا سیاه قرمزه چون زیاده میخوام مربا ش کنم 

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره درست کن خیلیم خوب میشه بپزه رنگشم تیره میشه ، خوشرنگ میشه

مرسی 😘😘

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 
2728

اره خیلی خوب وخوشمزه میشه من همیشه بااین گیلاسادرست میکنم 

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

خيلللي عالي ميشه درست كن

وااي هوووس كردم

واااي بچم افتااد😍😍😍😍😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من پریشب پختم 2 کیلو بود 1200 گرم شکر زدم

ولی مال من سیاه بود و شیرین اینا شیرینن؟ 

اینم عکسش

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
مرسی 😘😘

نوش جان💜

با شکر بزار یخچال ، فردا با آبی ک انداخت بپزش

اگه خیلی قهوه ای رو به تیره دوست داری در بزار

اگه قرمز خوشرنگ دوست داری ، درشو اصلا" بر ندار

کف هایی هم که روش میبنده موقع پخت ، اونا رو هم جمع کن

که مربات به مرور شکرک نزنه

خيلللي عالي ميشه درست كن وااي هوووس كردم واااي بچم افتااد😍😍😍😍😍

احخ ببخشید 

من پریشب پختم 2 کیلو بود 1200 گرم شکر زدم ولی مال من سیاه بود و شیرین اینا شیرینن؟  اینم عکسش

به به  😋😋😋😋😋دلم خوآست 

نه شیرین شیرین نه ترش

به به  😋😋😋😋😋دلم خوآست  نه شیرین شیرین نه ترش

دستورشو داری؟ 

مال من تازه بودن از درخت چیده بودیم ترد بودن شکر ریختم اب ننداخت یه استکان اب ریختم توش رو شعله ملایم گذاشتم بپزه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706